O co tak naprawdę chodzi w tym zarządzaniu finansami osobistymi? 1,5-godzinne szkolenie online dostępne przez 24 godziny za DARMO!

fs

Witaj,

nagranie już za chwilę obejrzysz, jest doskonałym uzupełnieniem filmowej instrukcji posługiwania się najnowszymi narzędziami do zarządzania finansami osobistymi, czyli Analizatorem Przepływów Finansowych w wersji 3.53.

1,5 godz. nagranie zawiera krótką część wprowadzającą do tematyki zarządzania finansami osobistymi, zaś zasadnicza część jest warsztatem, w trakcie którego udostępniam swój pulpit, abyś mógł/a na żywo obserwować proces zarządzania finansami osobistymi.

To nagranie dostępne będzie za 0,00 złotych tylko przez:


Tytuł nagrania, które możesz nieodpłatnie poznać jest pytaniem:

Kalkulator finansowy HP 10BII - Obliczenia

W końcowej części nagrania omówiłem siedem wąskich gardeł procesu zarządzania finansami osobistymi. Jeżeli zrobisz wszystko, aby tych siedem wymogów było konsekwentnie realizowanych, zbudujesz swoją zamożność oraz zrealizujesz nawet najbardziej ambitne cele finansowe.

W programie webinaru omówiłem następujące zagadnienia:

 1. Jakie zadania w zarządzaniu finansami osobistymi są absolutnie niezbędne do wykonania, abyś mógł/a zbudować swoją zamożność?
 2. Które wskaźniki liczbowe monitorować, aby prostą drogą zmierzać do finansowego sukcesu?
 3. Praktyczne aspekty pracy z Analizatorem Przepływów Finansowych – pomocne przykłady.
 4. Wzorem Windowsa – jeszcze jedna niezwykle użyteczna łatka do najnowszych narzędzi Analizatora Przepływów Finansowych, którą otrzymasz ode mnie do zainstalowania.
 5. Dla inwestujących w swój własny rozwój:
  * Wartościowe Rabaty a także
  * Atrakcyjne BONUSY.

A teraz przygotuj długopis i notatnik. Zachęcam, aby w trakcie studiowania otrzymanych materiałów edukacyjnych zadawać sobie pytanie: – W jaki sposób możesz wykorzystać tę wiedzę w swoim życiu? Jeżeli coś będzie wymagało lepszego zrozumienia, zawsze możesz zatrzymać nagranie i odtworzyć kolejny raz.

Zapraszam do uważnego przestudiowania
nagrania i życzę wielu cennych inspiracji,

Franciszek Staniszewski

UWAGA!
Ponieważ pliki nagrań filmowych mają bardzo dużą objętość, zanim rozpoczniesz
ich oglądanie, po kliknięciu przycisku play KONIECZNIE
zaczekaj aż się filmy załadują na stronę!

Część 1 (19 min. 38 sek.)

Część 2 (18 min. 28 sek.)

Część 3 (18 min. 41 sek.)

Część 4 (18 min. 25 sek.)

Część 5 (14 min. 48 sek.)

Przydatne informacje:

 • Jeżeli po obejrzeniu nagrania webinaru dojrzałeś do decyzji, aby Nowy 2019 Rok rozpocząć dbałością o stan swoich osobistych finansów, tylko przez najbliższe 24 godziny możesz skorzystać z Promocyjnej oferty zakupu Analizatora Przepływów Finansowych wer. 3.53 aż z 30% Rabatem oraz 6 Bonusami o łącznej wartości 436 PLN!!!
 • Pamiętaj, że najnowsza wersja Analizatora daje możliwość zarządzania Twoimi finansami osobistymi przez najbliższe 5 lat, czyli obejmuje okres od 2019 do 2023 roku!
 • Aby przejść do tej niezwykle atrakcyjnej oferty wyprzedażowej, która niebawem zniknie z sieci, koniecznie KLIKNIJ przycisk:

fsZapraszam do zapoznania się
z tą unikalną ofertą,

Franciszek
Staniszewski