Jak Pokonać Barierę Sekretariatu
w Biznesowej Rozmowie
Telefonicznej?

Zauważ, aby dokonała się sprzedaż, musisz spotkać się z klientem i złożyć mu ofertę. Dzwonisz – Twój klient jest zajęty. Nie odpowiada. Nie chce rozmawiać. Unika spotkań. Robi wszystko, aby się Ciebie pozbyć. Tracisz spokój. Jesteś wkurzony. Zniechęcasz się... Jak często miewasz podobne doświadczenia?

Dla wielu osób korzystających z telefonu w biznesie, najtrudniejszą i jednocześnie najbardziej stresującą sytuacją jest konieczność zmierzenia się z barierą sekretariatu. I chociaż rozum nam podpowiada, że sekretariat utrudniając nam dostęp do osoby kluczowej: Dyrektora / Prezesa, realizuje ważne zadania firmy, to i tak czujemy się niekomfortowo, podnosi się nam ciśnienie, odczuwamy irytację, czasami lęk i złość.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak w profesjonalny sposób poradzić sobie z wyzwaniem, jakim jest nieugięty i nieprzychylny sekretariat, koniecznie przeczytaj tę strone do końca.

Przez kilka lat regularnie prowadziłem - najpierw na sali szkoleniowej, później zaś w wersji online Wtorkowe Spotkania Biznesowe. Każde ze spotkań rozpoczynałem Pigułką inspiracji, czyli krótką odpowiedzią na jakieś problemowe pytanie - w formie prezentacji zawierającej praktyczne rozwiązanie.

Dla tych osób, dla których zmorą jest nieprzychylny sekretariat, utrudniający telefoniczny kontakt z osobą kluczową w firmie, dedykuję filmową Pigułkę inspiracji Nr 22 pt.:

 Pięć Skutecznych Metod Na Pokonanie
Bariery Sekretariatu w Biznesowej 
 Rozmowie Telefonicznej 

Jeżeli prowadzisz mały biznes, jesteś konsultantem, handlowcem, menedżerem sprzedaży, pracownikiem banku, może jesteś agentem ubezpieczeniowym, pośrednikiem kredytowym, czy też doradcą call center – słowem, jeżeli w Twojej pracy telefon odgrywa ważną rolę, filmowa Pigułka inspiracji Nr 22 jest dla Ciebie obowiązkową lekturą!

Standardowa cena Pigułki inspiracji, to zaledwie 25,00 PLN. Dzisiaj jednak w ograniczonej czasowo Promocji, możesz to niezwykle użyteczne nagranie zdobyć za jedyne:

 7,00 zł 

Tylko 7 zł?! Dlaczego Tak Tanio?!

To inwestycja w dobre relacje z moimi Klientami. Wiem, że jeżeli będziesz zadowolony z poznania 5-ciu metod pokonywania bariery sekretariatu - w Promocji, w przyszłości zechcesz skorzystać również z innych moich szkoleń, kursów i poradników. Okazyjna cena to bardzo dobra wiadomość dla tych, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje biznesowe w ułatwiony sposób. Pamietaj jednak: - Nie mogę obiecać, że jeszcze jutro ta unikalna propozycja będzie dla Ciebie dostępna.

W nagraniu, które możesz dzisiaj zdobyć za jedyne 7 złotych znajdziesz informację:

  • Pięć sprawdzonych metod pokonywania bariery sekretariatu w biznesowej rozmowie telefonicznej oraz
  • Siedem cennych podpowiedzi, w jaki sposób przygotować się i poprowadzić rozmowę telefoniczną z nieprzychylnym sekretariatem?

Zachęcam do jak niezwłocznego przejścia do strony z Formularzem zamówienia. Czeka tam na Ciebie kilkuminutowy film – zupełnie za darmo! Aby zapoznać się z tym cennym materiałem oraz zdobyć Pięć Skutecznych Metod Na Pokonanie Bariery Sekretariatu w Biznesowej  Rozmowie Telefonicznej, KLIKNIJ:

Pozdrawiam i życzę wielu
biznesowych sukcesów,

Franciszek Staniszewski

P.S.
Pamiętaj, że filmową Pigułkę inspiracji Nr 22 o metodach pokonywania bariery sekretariatu kupujesz w bardzo atrakcyjnej kwocie. Najważniejsze jednak jest to, że zamawiany materiał ma wielką wartość praktyczną.

Teraz liczy się już tylko Twoja decyzja! Jest tylko jeden sposób, aby skorzystać z przygotowanych rozwiązań biznesowych: KLIKNIJ link i złóż swoje zamówienie TERAZ!

Tak, biorę te 5 metod pokonywania bariery
sekretariatu za jedyn 7,00 PLN

© Copyright by Franciszek Staniszewski
2018 - All Rights Reserved

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.