Jak Pokonać Barierę Sekretariatu
w Biznesowej Rozmowie
Telefonicznej?

Zauważ, aby dokonała się sprzedaż, musisz spotkać się z klientem i złożyć mu ofertę. Dzwonisz – Twój klient jest zajęty. Nie odpowiada. Nie chce rozmawiać. Unika spotkań. Robi wszystko, aby się Ciebie pozbyć. Tracisz spokój. Jesteś wkurzony. Zniechęcasz się... Jak często miewasz podobne doświadczenia?

Dla wielu osób korzystających z telefonu w biznesie, najtrudniejszą i jednocześnie najbardziej stresującą sytuacją jest konieczność zmierzenia się z barierą sekretariatu. I chociaż rozum nam podpowiada, że sekretariat utrudniając nam dostęp do osoby kluczowej: Dyrektora / Prezesa, realizuje ważne zadania firmy, to i tak czujemy się niekomfortowo, podnosi się nam ciśnienie, odczuwamy irytację, czasami lęk i złość.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak w profesjonalny sposób poradzić sobie z wyzwaniem, jakim jest nieugięty i nieprzychylny sekretariat, koniecznie przeczytaj tę strone do końca.

Dla tych osób, dla których zmorą jest nieprzychylny sekretariat, utrudniający telefoniczny kontakt z osobą kluczową w firmie, dedykuję krótkie szkolenie online zatytułowane:

 Pięć Skutecznych Metod Na Pokonanie
Bariery Sekretariatu w Biznesowej 
 Rozmowie Telefonicznej 

Jeżeli prowadzisz mały biznes, jesteś konsultantem, handlowcem, menedżerem sprzedaży, pracownikiem banku, może jesteś agentem ubezpieczeniowym, pośrednikiem kredytowym, czy też doradcą call center – słowem, jeżeli w Twojej pracy telefon odgrywa ważną rolę, to szkolenie online jest dla Ciebie obowiązkową lekturą!

Standardowa cena szkolenia, to zaledwie 25,00 PLN. Dzisiaj jednak w ograniczonej czasowo Promocji, możesz to niezwykle użyteczne nagranie zdobyć:

zamiast za  25,00 zł   tylko za jedyne  7,00 zł! 

Dlaczego tak mało?!

To inwestycja w dobre relacje z moimi Klientami. Wiem, że jeżeli będziesz zadowolony z poznania 5-ciu metod pokonywania bariery sekretariatu - w Promocji, w przyszłości zechcesz skorzystać również z innych moich szkoleń, kursów i poradników. Pamietaj jednak, że nie mogę obiecać, że jeszcze jutro ta unikalna propozycja będzie dostępna.

W nagraniu, które możesz dzisiaj zdobyć za jedyne 7 złotych znajdziesz:

  • Pięć sprawdzonych metod pokonywania bariery sekretariatu w biznesowej rozmowie telefonicznej oraz
  • Siedem cennych podpowiedzi, w jaki sposób przygotować się i poprowadzić rozmowę telefoniczną z nieprzychylnym sekretariatem?

Na stronie z Formularzem zamówienia czeka na Ciebie kilkuminutowy film – zupełnie za darmo! Aby zapoznać się z tym cennym materiałem oraz zdobyć Pięć Skutecznych Metod Na Pokonanie Bariery Sekretariatu w Biznesowej  Rozmowie Telefonicznej, KLIKNIJ:

Pozdrawiam i życzę wielu
biznesowych sukcesów,

Franciszek Staniszewski

P.S.
Teraz liczy się już tylko Twoja decyzja! Jest tylko jeden sposób, aby skorzystać z przygotowanych rozwiązań biznesowych: KLIKNIJ link i złóż swoje zamówienie TERAZ!

Tak, biorę te 5 metod pokonywania bariery
sekretariatu za jedyn 7,00 PLN

© Copyright by Franciszek Staniszewski
2018 - All Rights Reserved

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.