Zamów Arkusz Korzyści i oblicz ile możesz zyskać dzięki poprawie jakości biznesowych rozmów telefonicznych  w Twojej firmie?

Witaj,

cieszę się, że zdecydowałeś/aś się sięgnąć po bezpłatny Arkusz Korzyści. Już za chwilę będziesz mógł/a obliczyć i przekonać się, jak dużo możesz zyskać dzięki poprawie jakości rozmów telefonicznych?

Pozwól, że w kilku punktach wyjaśnię, czym jest Arkusz oraz jakie korzyści możesz odnieść z jego użytkowania? Jeżeli uznasz, że to ma sens, niżej znajduje się Formularz Zamówienia, w którym podaj swój  adres e-mail, na który otrzymasz bezpłatnie plik PDF z Arkuszem.

Krótki opis Arkusza Korzyści

 • Arkusz Korzyści jest narzędziem, dzięki któremu będziesz mógł/a obliczyć ile zyskasz finansowo w miesiącu / w roku i w latach kolejnych w wyniku poprawy jakości rozmów telefonicznych prowadzonych w Twojej firmie - przez Ciebie, jak też przez Twoich pracowników. Uwierz mi - to są naprawdę duże pieniądze!
 • Samo zapoznanie się z Arkuszem Korzyści - jeszcze bez jego wypełniania, uświadomi Ci olbrzymi potencjał, który tkwi w lepszym wykorzystaniu telefonu w Twojej firmie.
 • Informacje znajdujące się w Arkuszu umożliwią Ci zdefiniowanie obszarów, w których możesz poszukiwać dużych oszczędności w firmie oraz obszarów, które mają znaczący potencjał zwiększenia zysków - i to wszystko tylko i aż dzięki poprawie jakości biznesowych rozmów telefonicznych.
 • Arkusz ma formę specjanie zaprojektowanej tabeli, w której zawarte są cenne wskazówki dla Ciebie - wskazówki, które łatwo możesz przekuć na realne pieniądze.
 • Ogormną zaletą Arkusza Korzyści jest łatwość jego użytkowania. Nie potrzebujesz zaawansowanych umiejętności oraz specjalnego oprogramowania. Wystarczy, że wydrukujesz pobrany plik pdf na kartce formatu A4 i od razu z długopisem w dłoni możesz rozpocząć pracę z Arkuszem. Wynik finansowy z pewnością Ciebie zaskoczy!
 • Jeżeli po wypełnieniu Arkusza Korzyści uznasz, że chcesz potencjalne zyski / oszczędności zamienić na realne pieniądze w swojej firmie, chętnie podpowiem Ci, jak to zrobić w efektywny sposób.

Pobranie Arkusza Korzyści jest całkowicie niezobowiązujące. Jeżeli na podstawie opisu naszego Arkusza uznałeś/aś, że warto sięgnąć po to narzędzie, wpisz niżej w Formularzu swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać zamówiony plik.

Formularz Zamówienia

 • Pamiętaj, że zawsze szanujemy prywatność naszych 
  Klientów i nigdy nie udostępnimy Twojego adresu 
  e-mail osobom trzecim!

Aby poznać szczegółowe zasady Polityki Prywatności Akademii Doradcy oraz 
dowiedzieć się w jaki sposób chronimy Twoje dane, kliknij: 
Privacy Policy.

Życzę owocnej pracy z Arkuszem Korzyści,

Franciszek Staniszewski

© Copyright by Franciszek Staniszewski 
2019 - All Rights Reserved

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.