Arkusz Monitorowania Postępów Redukcji Wagi - format PDF!

Witaj,

cieszę się, że zdecydowałeś/aś się sięgnąć po bezpłatny Arkusz Monitorowania Postępów Redukcji Wagi, który jest częścią sprawdzonego systemu 7-iu Prostych Kroków do Redukcji Wagi®.

Pozwól, że krótko wyjaśnię, czym jest Arkusz oraz jakie korzyści możesz odnieść z jego używania? Jeżeli uznasz, że to ma sens, niżej znajduje się Formularz, w którym poproszę Ciebie o adres e-mail, na który zechcesz otrzymać plik pdf z Arkuszem.

Krótki opis Arkusza Monitorowania Postępów

  • Arkusz Monitorowania jest narzędziem służącym do prowadzenia uporządkowanych notatek, zawierających najważniejsze informacje z codziennie dokonywanych pomiarów naszego ciała - w procesie zrzucania zbędnych kilogramów.
  • Informacje znajdujące się w Arkuszu umożliwiają prowadzenie obserwacji procesu redukcji wagi, wnikliwą analizę a następnie formułowanie zaleceń korygujących cały proces odchudzania.
  • Arkusz ma formę specjanie zaprojektowanej tabeli, w której zapisujemy między innymi aktualną wagę, obwód ciała, zawartość procentową tkanki tłuszczowej, mięśni szkieletowych, nawodnienia organizmu, BMI, etc.
  • Jedną z najcenniejszych właściwości Arkusza jest fakt, że dane z całego miesiąca mieszczą się na jednej stronie A4, dzięki czemu możesz bardzo łatwo i szybko zauważyć co dzieje się z Twoim ciałem, czy proces redukcji przebiega prawidłowo, czy są jakieś niepokojące sytuacje, które wymagają szybkiej interwencji, etc.
  • Arkusz Monitorowania Postępów Redukcji Wagi posiada też drugą stronę, która ułatwia nam porządkowanie obserwacji, wyciąganie wniosków i stawianie zadań do realizacji - oczywiście dotyczących procesu redukcji wagi.
  • Ogormną zaletą Arkusza jest łatwość w jego użytkowaniu. Nie potrzebujesz zaawansowanych umiejętności oraz specjalnego oprogramowania. Wystarczy, że wydrukujesz pobrany plik pdf na kartce formatu A4 i od razu z długopisem w dłoni możesz rozpocząć pracę z Arkuszem.
  • Wyobraź sobie, że dla każdego miesiąca będziesz posiadać jedną kartkę z wnikliwymi obserwacjami! Nawet jeżeli uznasz, że nie chcesz zrzucać zbędnych kilogramów metodą 7-iu Kroków mojego autorstwa, w każdej chwili możesz skonsultować się z dowolnie wybranym trenerem personalnym, lekarzem lub dietetykiem - dysponując w zapisanych Arkuszach bezcennymi informacjami na temat swojego ciała.

Pobranie Arkusza Monitorowania jest całkowicie niezobowiązujące. Możesz go wykorzystać do redukcji swojej wagi dowolną metodą, którą zdecydujesz się wdrożyć w swoim życiu. Jeżeli na podstawie opisu naszego Arkusza uznałeś/aś, że warto sięgnąć po to narzędzie, wpisz niżej w Formularzu swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać zamówiony plik.

Formularz Zamówienia

  • Pamiętaj, że zawsze szanujemy prywatność naszych 
    Klientów i nigdy nie udostępnimy Twojego adresu 
    e-mail osobom trzecim!

Aby poznać szczegółowe zasady Polityki Prywatności Akademii Doradcy oraz 
dowiedzieć się w jaki sposób chronimy Twoje dane, kliknij: 
Privacy Policy.

Życzę owocnej pracy z Arkuszem,

Franciszek Staniszewski

© Copyright by Franciszek Staniszewski 
2019 - All Rights Reserved

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.