Gratuluję zapisu na listę Czytelników
Newslettera Akademii Doradcy

Witaj,

cieszę się, że dołączyłeś do grona Subskrybentów Newslettera Akademii Doradcy! Chcę Ciebie zapewnić, że dołożę wszelkich starań, aby informacje, które będziesz otrzymywał były jak najstaranniej przygotowane - przede wszystkim pod względem merytorycznym, ale także językowym oraz typograficznym.

Jestem gorącym orędownikiem nieustannej samoedukacji - głównie w obszarze finansów, biznesu oraz inwestycji. Za chwilę otrzymasz dostęp do trzech wartościowych Bonusów w formie filmowych Pigułek inspiracji. Zachęcam, abyś je niezwłocznie przestudiował i jak najszybciej wdrożył nową wiedzę w swoim życiu.

Jako Subskrybent Newslettera Akademii Doradcy będziesz otrzymywał mnóstwo inspiracji, szansę korzystania z atrakcyjnych promocji oraz tak jak dzisiaj dostęp do cennych materiałów edukacyjnych - zupełnie za darmo.

WAŻNE!

Za zapis na listę Czytelników Newslettera Akademii Doradcy obiecałem Ci pakiet powitalnych szkoleń Bonusowych o łącznej wartości 75 złotych - zupełnie za Darmo! Oto tytuły trzech filmowych Pigułek Inspiracji, do których linki i hasła dostępu przesłałem Ci pocztą e-mail:

  • BONUS 1 - filmowa Pigułka inspiracji Nr 17: Jak w 15 minut przygotować plan finansów całego życia i poprawnie zweryfikować go za pomocą Bilansu Finansów Osobistych? WARTOŚĆ 25,00 PLN.
  • BONUS 2 - filmowa Pigułka inspiracji Nr 27: Pięć reguł skutecznego zarządzania pieniędzmi, które ułatwią Tobie utrzymanie równowagi finansowej przez całe życie. WARTOŚĆ 25,00 PLN.
  • BONUS 3 - filmowa Pigułka inspiracji Nr 34: Jak z łatwością zaoszczędzić kilka tysięcy złotych w skali roku w budżecie statystycznej polskiej rodziny? - METODA Nr 1. WARTOŚĆ 25,00 PLN.

Filmowe Pigułki inspiracji mają dużą wartość praktyczną. Pamiętaj jednak, że dopiero wdrożenie otrzymanej wiedzy może przysporzyć w Twoim życiu / firmie / finansach realnych korzyści. 

Jak już wyżej wspomniałem, linki i hasła dostępu do szkoleń Bonusowych zostały przesłane mailem z Twoim imieniem w temacie: {imię}, odbierz pakiet Bonusów za subskrypcję Newslettera! Jeżeli masz trudności z odszukaniem tego maila, zajrzyj do folderu Spam.

Jeżeli poszukujesz jeszcze więcej wartościowej wiedzy, cennych inspiracji oraz praktycznych rozwiązań, za które nie musisz płacić, KLIKNIJ przycisk:

Życzę wielu cennych inspiracji
z lektury Newslettera,

Franciszek Staniszewski

© Copyright by Franciszek Staniszewski
2019 - All Rights Reserved

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.