Dziękuję za zgłoszenie udziału w webinarze: Jak możesz w swoich inwestycjach z łatwością przekroczyć magiczną barierę 12% w skali roku? Startujemy: 21 października 2016 – Godz. 20:00

Franciszek Staniszewski - Inwestuj w nieruchomości

Drogi inwestorze,

kiedy kilkanaście lat temu pod okiem ekspertów z Wielkiej Brytanii zdobywałem kompetencje z zakresu doradztwa finansowego i planowania finansowego, często słyszałem dobrą radę: Inwestuj przynajmniej na 12%! 

I tę cenną radę od wielu lat przekazuję moim Klientom. W trakcie webinaru wyjaśnię nie tylko skąd bierze się ta graniczna wartość 12%, którą nazywam Graalem Inwestowania, powiem też, gdzie można znaleźć inwestycje, które dają dużo wyższe stopy zwrotu?

Tematem webinaru będzie odpowiedź na ważne dla inwestorów pytanie:

Magiczne stopy zwrotu w inwestycjach

21 października 2016 – Godzina 20:00

Ponieważ do rozpoczęcia webinaru mamy jeszcze trochę czasu pozwól, że zapoznam Ciebie z najważniejszymi zasadami korzystania z wiedzy, którą przekazuję moim Klientom w trakcie spotkań wideokonferencyjnych:

  • Dla osób uczestniczących na żywo, moje webinary są całkowicie bezpłatne.
  • Jedyne ograniczenie, to wielkość pokoju wideokonferencyjnego, który może pomieścić 50 osób.
  • Dla osób, które nie zmieściły się w pokoju wideokonferencyjnym, lub też nie dotarły na spotkanie, czy też dowiedziały się o temacie już po zakończeniu webinaru, udostępniam nagrania w przystępnej cenie.
  • Zasadą jest, że przez kilka dni – najczęściej do rozpoczęcia kolejnego webinaru, nagranie z poprzedniego spotkania dostępne jest w obniżonej cenie.
  • Po okresie czasowej promocji, każde z nagrań udostępniam w standardowej kwocie 45 złotych.

Zanim spotkamy się 21 października na webinarze i porozmawiamy o magicznych stopach zwrotu w inwestycjach, możesz jeszcze zdobyć w Promocyjnej cenie nagranie poprzedniego webinaru, w którym zgłębialiśmy temat kredytów walutowych – w tym będących przyczyną wielu dramatów w naszym kraju kredytów we franku szwajcarskim (CHF):

Magiczne stopy zwrotu w inwestycjach

W 1,5 godzinnym nagraniu znajdziesz niezwykle użyteczne zasady bezpiecznego zadłużania się, reguły budowania poduszki bezpieczeństwa finansowego oraz metody zarabiania na kredytach. Aby poznać szczegółowy opis tego webinaru, KLIKNIJ przycisk:

Cena tego atrakcyjnego nagrania wzrośnie już za:

Franciszek Staniszewski

Życzę wielu sukcesów
inwestycyjnych,

Franciszek
Staniszewski