Gratuluję Zakupu 7-dniowego Kursu Umawiania Spotkań Biznesowych przez Telefon w Promocji!

Serdecznie gratuluję!

Już za chwilę otrzymasz mailem linki i hasła dostępu do 7-dniowego kursu umawiania spotkań biznesowych przez telefon oraz 4-ch BONUSÓW o wartości 100,00 PLN! Jeżeli masz trudności z odszukaniem tego maila, zajrzyj proszę do folderu SPAM.

Jak już wiesz z krótkiego nagrania, które przed chwilą obejrzałeś, umiejętność sprawnego posługiwania się telefonem w biznesie może przynieść ogromne korzyści - również finansowe. Z tego powodu zachęcam do wnikliwego przestudiowania materiałów Bonusowych oraz 7-dniowego kursu online.

Na każdym etapie studiowania zakupionego kursu oraz szkoleń bonusowych zadawaj sobie pytanie, w jaki sposób możesz zakupioną wiedzę wdrożyć w swoich przedsięwzięciach biznesowych? Jeżeli potrzebujesz jeszcze więcej informacji z obszaru biznesu - w oczekiwaniu na maile z linkami i hasłami do szkoleń i kursu online, zapoznaj się z artykułami mojego autorstwa, które zamieściłem na swoim blogu:

WAŻNE INFORMACJE

  • Zanim zaczniesz swoją edukację, przygotuj notatnik i długopis. Zapisuj wszystko, co uznasz za ważne, nowe i przydatne. Robienie notatek zwiększy efektywność podnoszenia Twoich biznesowych kompetencji.
  • Pamiętaj też, że aby uruchomić 7-dniowy kurs online, musisz klinąć link aktywacyjny w specjalnym mailu. Bądź uważny, aby go nie przegapić :)
  • W każdej chwili możesz napisać do mnie, korzystając z Formularza kontaktu ->>

I JESZCZE COŚ..

Zauważ, że wraz z zakupem 7-dniowego kursu online otrzymujesz pakiet szkoleń bonusowych, na który składają się cztery filmowe Pigułki Inspiracji. Warto, abyś wiedział/a, że w sumie nagrałem 35 filmowych Pigułek! Zawierają one dziesiątki sprawdzonych Patentów! Możesz je wykorzystać w swojej firmie, w swoim domu oraz w życiu osobistym do poprawy efektywności realizowanych działań.

W związku z tym mam dla Ciebie prawdziwą NIESPODZIANKĘ! Chociaż wartość rynkowa całego Pakietu filmowych Pigułek Inspiracji wynosi: 35 szt. x 25 zł = 875 zł, przez najbliższe 24-godziny możesz je zdobyć z 88% Rabatem - Oszczędzając 775 PLN!!! To dodatkowa Nagroda za to, że mi zaufałeś dokonując zakupu 7-dniowego kursu!

Pamiętaj jednak, że to jest jednorazowa Oferta, z której albo skorzystasz TERAZ, albo NIGDY! Jeżeli chcesz poznać szczegóły tej wyjątkowo korzystnej propozycji, kliknij przycisk:

Pozdrawiam i życzę wielu
cennych inspiracji,

Franciszek Staniszewski

© Copyright by Franciszek Staniszewski
2019 - All Rights Reserved

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.