Gratuluję Zakupu Filmowej
Pigułki Inspiracji Nr 22

Serdecznie gratuluję!

Już za chwilę otrzymasz mailem link i hasło dostępu do filmowej Pigułki Inspiracji Nr 22 o wartości 25,00 PLN! Jeżeli masz trudności z odszukaniem tego maila, zajrzyj proszę do folderu SPAM.

Jak już wiesz z krótkiego nagrania, które przed chwilą obejrzałeś, umiejętność sprawnego posługiwania się telefonem w biznesie może przynieść ogromne korzyści - również finansowe. Z tego powodu zachęcam do uważnego przestudiowania zakupionej w Promocji Pigułki Inspiracji, zatytułowanej: 

"Pięć Skutecznych Metod Na Pokonanie 
Bariery Sekretariatu w Biznesowej  
Rozmowie Telefonicznej"

Na każdym etapie studiowania zakupionego szkolenia zadawaj sobie pytanie, w jaki sposób możesz zakupioną wiedzę wdrożyć w swoich przedsięwzięciach biznesowych? Jeżeli potrzebujesz jeszcze więcej informacji z obszaru biznesu - w oczekiwaniu na maila z linkiem i hasłem do Pigułki Inspiracji Nr 22, zapoznaj się z artykułami mojego autorstwa, które zamieściłem na swoim blogu:

WAŻNE INFORMACJE

  • Zanim zaczniesz swoją edukację, przygotuj notatnik i długopis. Zapisuj wszystko, co uznasz za ważne, nowe i przydatne. Robienie notatek zwiększy efektywność podnoszenia Twoich biznesowych kompetencji.
  • W każdej chwili możesz napisać do mnie, korzystając z Formularza kontaktu ->>

I JESZCZE COŚ..

Warto, abyś wiedział/a, że poza filmową Pigułką Inspiracji Nr 22, którą dzisiaj zakupiłeś, nagrałem jeszcze 34 inne Pigułki Inspiracji. Zawierają one dziesiątki sprawdzonych Patentów! Możesz je wykorzystać w swojej firmie, w swoim domu oraz w życiu osobistym do poprawy efektywności realizowanych działań.

W związku z tym mam dla Ciebie prawdziwą NIESPODZIANKĘ! Chociaż wartość rynkowa całego Pakietu filmowych Pigułek Inspiracji wynosi: 35 szt. x 25 zł = 875 zł, przez najbliższe 24-godziny możesz je zdobyć z 88% Rabatem - Oszczędzając 775 PLN!!! To dodatkowa Nagroda za to, że mi zaufałeś dokonując zakupu filmowej Pigułki Nr 22!

Pamiętaj jednak, że to jest jednorazowa Oferta, z której albo skorzystasz TERAZ, albo NIGDY! Jeżeli chcesz poznać szczegóły tej wyjątkowo korzystnej propozycji, kliknij przycisk:

Pozdrawiam i życzę wielu
cennych inspiracji,

Franciszek Staniszewski

© Copyright by Franciszek Staniszewski
2019 - All Rights Reserved

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.