Kalkulator finansowy hp 10BII
Trzy nagrania wideo z przykładami  inspirujących obliczeń - dostęp
tylko przez 24 godziny

Witaj,

dzisiaj przygotowalem trzy nagrania wideo zawierające przykłady obliczeń z użyciem kalkulatora finansowego hp 10BII. Przez najbliższe 24 godziny możesz te nagrania oglądać dowolną liczbę razy. Jeżeli uznasz, że ktoś z Twoich Znajomych mógłby z tej wiedzy skorzystać - nie wahaj się, tylko prześlij linka do tej strony.

Być może masz awersję do liczb po zajęciach z matematyki w szkole podstawowej? Pamiętaj, że pieniądze to też liczby i jeżeli nie zmienisz swojego stosunku do tej tematyki, nigdy nie zdobędziesz zaawansowanych kompetencji finansowych. Awersja do liczb powoduje, że unikamy każdej sytuacji, w której niezbędne jest dokonywanie obliczeń - czyt.: podświadomie unikamy pieniędzy a więc i dochodu!

Uwierz mi, że matematyka z użyciem kalkulatora finansowego hp 10BII zmienia się z koszmaru szkolnego w prawdziwą przygodę. Nie wierzysz? Obejrzyj kilkumunutowe nagrania wideo, które wybrałem z realizowanych przeze mnie webinarów. Są to w kolejności: 

  • Renta kapitałowa (4 min. 5 sek.) 
  • Prognozowanie wyników (4 min. 21 sek) oraz..
  • Ocena atrakcyjności projektów inwestycyjnych (8 min. 34 sek.)

Aby osiągnąć sukces finansowy, trzeba po prostu umieć liczyć - i to na zaawansowanym poziomie. Jeżeli ciągle wypierasz tę oczywistą prawdę, ten materiał nie jest dla Ciebie! Jeżeli jednak po obejrzeniu wideo uznasz, że warto zainwestować odrobinę czasu w edukację, która da Ci ogromną przewagę rynkową - pod nagraniem znajduje się przycisk prowadzący do dalszych materiałów.

I najważniejsze.. to nie jest zabawa w szkołę - to jest życie. Kalkulator finansowy nie służy nam do wykonywania abstrakcyjnych ćwiczeń, lecz jest to niezbędne narzędzie w procesie podejmowania racjonalnych decyzji finansowych. Matematyka oraz obliczenia pełnią rolę służebną wobec tego co jest dla Ciebie najważniejsze: Twoich wymarzonych celów! Bez precyzyjnej wiedzy o liczbach opisujących nasze życie skazani jesteśmy na błądzenie od porażki do porażki. Bez umiejętności precyzyjnego sparametryzowania naszych działań za pomocą liczb - nigdy nie wykorzystamy pełnego potencjału tracąc energię na większą liczbę błędów, upadków i podnoszenie się po nich.

Pamiętaj, że po upływie 24 godzin ta strona zniknie, dlatego zachęcam, aby zacząć studiowanie nagrań już teraz. Przygotuj coś do notowania, usiądź wygodnie i zaczynamy!

Renta kapitałowa

Kilka lat temu prowadziłem szkolenie dla dyrektorów placówek bankowych największego banku w Polsce. Od jednego z uczestników - również dyrektora banku usłyszałem intrygujące pytanie: - Jaka jest różnica między bankowcem a bankierem? Zanim zdążyłem zareagować, usłyszałem odpowiedź: - Taka, jak między rencistą i rentierem! :)

Być rentierem oznacza czerpać pożytki z renty - czyli z odsetek od kapitału. Rentierstwo obok przychodu pasywnego oraz finansowej wolności powinno być jednym z najważniejszych celów finansowych naszego życia.

Jeżeli chcesz być rentierem, powinieneś biegle obliczać różne warianty swojej przyszłej renty kapitałowej. To jest zadanie obowiązkowe - o ile chcemy skończyć z marzycielstwem o zamożności i przejść do realizacji zadań, które doprowadzą nas do komfortu finansowania bieżących wydatków z odsetek od kapitału - zamiast z dochodu z pracy.

Nagranie wideo trwa 4 min. 5 sek. Aby obejrzeć, KLIKNIJ:

Prognozowanie wyników

Za chwilę przekonasz się, że zagadnienia statystyczne są elementem naszego codziennego życia. Dzięki aplikacjom zaszytym w pamięci kalkulatora (komputera wg niektórych znawców) finansowego hp 10BII, możesz w bardzo łatwy sposób - w ciągu kilku minut odpowiedzieć sobie na pytanie: - jakich efektów możesz się spodziewać realizując zaplanowane działania? Doceń to, że znając prawdopodobny wynik jeszcze przed rozpoczęciem pracy, możesz bez popełniania błędów - bez tracenia energii - bez marnowania cennego czasu wprowadzić niezbędne korekty do swojego planu. 

Nagranie wideo trwa 4 min. 21 sek. Aby obejrzeć, KLIKNIJ:

Cashflow - ocena inwestycji

To nagranie adresowane jest przede wszystkim do przedsiębiorców. Umiejętności, które prezentuję w nagraniu dokonując obliczeń na kalkulatorze finansowym hp 10BII niezbędne są w każdym biznesie. Prawda jest jednak smutna, ponieważ w Polsce tej wiedzy oraz tych umiejętności nie posiada 99% przedsiębiorców!

Ocena atrakcyjności projektów inwestycyjnych metodą NPV oraz IRR/YR to najwyższa półka kompetencji finansowych. Idąc ścieżką klasycznej matematyki dla większości osób ten temat jest niezwykle trudny - w praktyce nie do przebrnięcia. Jednak wraz z użyciem kalkulatora finansowego wszystko staje się dziecinnie łatwe! A najważniejsze jest to, że dzięki zastosowaniu kalkulatora uzyskujesz ogromną przewagę nad pozostałymi uczestnikami rynku. Twoje decyzje stają się trafne, dzięki czemu zarabiasz / oszczędzasz duże pieniądze. I to wszystko możesz zyskać korzystając z 30-dniowego kursu online mojego autorstwa.

Nagranie wideo trwa 8 min. 34 sek. Aby obejrzeć, KLIKNIJ:

Aby umożliwić jak największej liczbie osób zdobycie cennych kompetencji finansowych, zdecydowałem się uruchomić internetowy kurs zdobywania zaawansowanych kompetencji finansowych poprzez naukę obsługi kalkulatora finansowego HP 10BII - w tempie dopasowanym do możliwości każdego Uczestnika! Ten niezwykle praktyczny 30-dniowy kurs przez najbliższe 48 godzin możesz zdobyć w atrakcyjnej PROMOCJI - w radykalnie obniżonej cenie wraz z 8-ma BONUSAMI o łącznej wartości nawet 590 PLN!

Bardzo Ważne!

Wyobraź sobie, że przez cały miesiąc będziesz korzystać z mojej pomocy, zdobywając kompetencje finansowe w 30-dniowym intensywnym - internetowym kursie! Uwierz mi, to naprawdę niezwykła OKAZJA!

Aby przejść do strony z opisem kursu, KLIKNIJ przycisk:

WAŻNE!
Jeżeli jeszcze nie obejrzałeś nagrań wideo - KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ, ponieważ do zamknięcia tej strony pozostało już tylko:

  0 day
  23 hours
  59 minutes
  51 seconds

Życzę wielu finansowych
sukcesów,

Franciszek Staniszewski

© Copyright by Franciszek Staniszewski 
2018 - All Rights Reserved

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.