Newsletter My Hotspots

fs

Witaj,

newsletter nazywany jest również e-zinem, czyli biuletynem wydawanym w formie elektronicznej. Rozsyłamy go za pomocą poczty e-mail tylko do tych prenumeratorów, którzy zapisali się na listę mailingową Newslettera zgodnie z zasadami Polityki Prywatności.

Wydawcą Newslettera jest Akademia Doradcy, zaś tematyka dostarczanych Subskrybentom materiałów edukacyjnych, informacyjnych oraz sprzedażowych dotyczy finansów, biznesu oraz inwestycji.

  • Jeżeli chcesz być z nami w bezpośrednim kontakcie,
  • Jeżeli chciałbyś być informowany o nowych wpisach na blogu,
  • O nowych produktach i usługach z oferty Akademii Doradcy,
  • Jeżeli chcesz należeć do osób, które w pierwszej kolejności będą informowane o nowych projektach realizowanych przez Franciszka Staniszewskiego
  • oraz nowych narzędziach wspierających proces budowania zamożności.

..zapisz się na listę Newslettera Akademii Doradcy za pomocą Formularza.

WAŻNE!

Za zapis na listę Czytelników Newslettera Akademii Doradcy otrzymasz pakiet powitalnych szkoleń Bonusowych o łącznej wartości 75 złotych – zupełnie za Darmo! Oto tytuły trzech filmowych Pigułek Inspiracji, do których linki i hasła dostępu otrzymasz pocztą e-mail:

  • BONUS 1 – filmowa Pigułka inspiracji Nr 17: Jak w 15 minut przygotować plan finansów całego życia i poprawnie zweryfikować go za pomocą Bilansu Finansów Osobistych? WARTOŚĆ 25,00 PLN.
  • BONUS 2 – filmowa Pigułka inspiracji Nr 27: Pięć reguł skutecznego zarządzania pieniędzmi, które ułatwią Tobie utrzymanie równowagi finansowej przez całe życie. WARTOŚĆ 25,00 PLN.
  • BONUS 3 – filmowa Pigułka inspiracji Nr 34: Jak z łatwością zaoszczędzić kilka tysięcy złotych w skali roku w budżecie statystycznej polskiej rodziny? – METODA Nr 1. WARTOŚĆ 25,00 PLN.

Filmowe Pigułki inspiracji mają dużą wartość praktyczną. Pamiętaj jednak, że dopiero wdrożenie otrzymanej wiedzy może przysporzyć w Twoim życiu / firmie / finansach realnych korzyści.

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz usunąć swój adres e-mail z listy wysyłkowej Newslettera, klikając specjalny link znajdujący się u dołu każdego maila, którego od nas otrzymujesz. Możesz też zażądać zaprzestania wysyłki Newslettera pisząc pod adres: privacy@akademia-doradcy.pl

fs

Zapraszam do rejestracji i życzę
wielu cennych inspiracji
z lektury Newslettera,

Franciszek
Staniszewski

.