Obiecana Pigułka inspiracji Nr 27

fsWITAJ,

gratuluję decyzji inwestowania we własny rozwój i cieszę się, że już za chwilę obejrzysz filmową Pigułkę inspiracji Nr 27 – za darmo. Pigułka zawiera pięć sprawdzonych reguł zarządzania pieniędzmi oraz rekomendację pakietu narzędzi pomocnych w zarządzaniu finansami osobistymi i firmowymi. Przestrzeganie zaprezentowanych w Pigułce zasad ułatwi Ci osiąganie celów finansowych oraz utrzymanie finansowej równowagi, wymaga jednak konsekwencji w stosowaniu zaleconego systemu.

Nagranie trwa: 09:48 min.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia Pigułki inspiracji Nr 27:

WAŻNE! Po uruchomieniu playera, zaczekaj kilka sekund na załadowanie filmu!

Zgodnie z obietnicą za zapisanie się do Newslettera serwisu www.franciszekstaniszewski.pl, otrzymujesz Kod Rabatowy o wartości 20 PLN. Możesz ten rabat wykorzystać tylko 1 raz do obniżenia ceny zakupów w sklepie internetowym www.Finansowe-Marzenia.pl. Aby skorzystać z otrzymanego rabatu, w trakcie zakupów wpisz jako jeden wyraz kod o następującej treści:

Kod rabatowy

Dla ułatwienia zamieszczam jeszcze zrzut ekranu z użycia Kodu Rabatowego:

Kupon rabatowy

Na moim blogu napisałem, że aby osiągnąć sukces w zarządzaniu finansami osobistymi potrzebujesz systemu, który przede wszystkim:

  • Zmobilizuje Ciebie do wyznaczania i okresowego korygowania finansowych celów,
  • Umożliwi Ci łatwe monitorowanie dochodów oraz wydatków w kluczowych kategoriach,
  • Pozwoli na skuteczną optymalizację finansów osobistych,
  • Zadba o jasne raportowanie aktualnej sytuacji,
  • Sprawi, że zarządzanie finansami osobistymi stanie się czynnością prostą i przyjemną,
  • Umożliwi osiągnięcie założonych celów.

Powyższe warunki spełnia Analizator Przepływów Finansowych. Im prędzej go wdrożysz w swoich osobistych i firmowych finansach, tym więcej korzyści osiągniesz. Każdy menedżer wie, że to czym się nie zarządza nie daje efektów. Dlatego też w trosce o siebie i swoich bliskich, rozpocznij skuteczne zarządzanie swoimi finansami już TERAZ. Zdobądź Analizatora Przepływów Finansowych wraz z 2-godz. filmową instrukcją dostępną przez internet, KLIKAJĄC grafikę:

Analizator Przepływów Finansowych

fsZ życzeniami wielu
sukcesów,

Franciszek
Staniszewski