BEZPŁATNE NAGRANIE

Jak Pokonać Barierę Sekretariatu
w Biznesowej Rozmowie
Telefonicznej?

Witaj,

dzisiaj przygotowalem nagranie zawierające opis 5-ciu metod radzenia sobie z sekretariatem w biznesowej rozmowie telefonicznej. Przez najbliższe 24 godziny możesz to nagranie oglądać dowolną liczbę razy. Jeżeli uznasz, że ktoś z Twoich Znajomych mógłby z tej wiedzy skorzystać - nie wahaj się, tylko prześlij linka do tej strony.

Zauważ, aby dokonała się sprzedaż, musisz spotkać się z klientem i złożyć mu ofertę. Dzwonisz – Twój klient jest zajęty. Nie odpowiada. Nie chce rozmawiać. Unika spotkań. Robi wszystko, aby się Ciebie pozbyć. Tracisz spokój. Jesteś wkurzony. Zniechęcasz się... Jak często miewasz podobne doświadczenia?

Dla wielu osób korzystających z telefonu w biznesie, najtrudniejszą i jednocześnie najbardziej stresującą sytuacją jest konieczność zmierzenia się z barierą sekretariatu. I chociaż rozum nam podpowiada, że sekretariat utrudniając nam dostęp do osoby kluczowej: Dyrektora / Prezesa, realizuje ważne zadania firmy, to i tak czujemy się niekomfortowo, podnosi się nam ciśnienie, odczuwamy irytację, czasami lęk i złość.

Dla tych osób, dla których zmorą jest nieprzychylny sekretariat, utrudniający telefoniczny kontakt z osobą kluczową w firmie, dedykuję filmową Pigułkę inspiracji Nr 22 pt.:

 Pięć Skutecznych Metod Na Pokonanie
Bariery Sekretariatu w Biznesowej 
 Rozmowie Telefonicznej 

Jeżeli prowadzisz mały biznes, jesteś konsultantem, handlowcem, menedżerem sprzedaży, pracownikiem banku, może jesteś agentem ubezpieczeniowym, pośrednikiem kredytowym, czy też doradcą call center – słowem, jeżeli w Twojej pracy telefon odgrywa ważną rolę, filmowa Pigułka inspiracji Nr 22 jest dla Ciebie obowiązkową lekturą!

Standardowa cena Pigułki inspiracji, to zaledwie 25,00 PLN. Tobie jednak zgodnie z wcześniejszą obietnicą daję bezpłatny dostęp do tego niespełna 9-min. nagrania. Pamiętaj, że dostęp do tego nagrania masz tylko przez najbliższe 24 godziny a nawet mniej, ponieważ ta strona zniknie bezpowrotnie już za: 

Aby poznać 5 metod poknywania bariery sekreatariatu, KLIKNIJ:

Jeżeli chcesz więcej..?

Jeżeli 5 metod na pokonanie bariery sekretariatu zaostrzyło Twój apetyt na wiedzę o biznesowej rozmowie telefonicznej, zachęcam do dalszej edukacji. Aby Ci ją ułatwić, przygotowałem jeszcze jedną niespodziankę - o czym dowiesz się na kolejnej stronie, do której możesz przejść klikając przycisk znajdujący się u dołu tego tekstu.. 

Zanim jednak poznasz szczegóły tej propozycji pozwól, że opiszę krótko, jak moje doświadczenia mogą być dla Ciebie przydatne w doskonaleniu umiejętności z zakresu biznesowej rozmowy telefonicznej?

  • Od 25-ciu lat prowadzę biznes oparty na sprzedaży, którego istotnym elementem jest telefoniczny kontakt z klientem.
  • Miałem okazję realizować szereg projektów we współpracy z firmami call center zatrudniającymi nawet 2,5 tysiąca konsultantów telefonicznych.
  • Przez wiele lat jako menedżer sprzedaży uczyłem swoich handlowców umawiania spotkań biznesowych za pomocą telefonu - zarówno poprzez prowadzenie szkoleń dla całych zespołów, jak też indywidualny coaching.
  • Prowadziłem warsztaty dotyczące wykorzystania telefonu w biznesie dla dużych międzynarodowych korporacji.
  • Wszystkie moje doświadczenia związane z biznesową rozmową telefoniczną posłużyły do stworzenia 7-dniowego kursu online umawiania spotkań biznesowych przez telefon.

A teraz czas już na NIESPODZIANKĘ - czas na obejrzenie kilkuminutowego nagrania, z kórego dowiesz się: - W jaki sposób możesz w ciągu zaledwie 7 dni zostać ekspertem od umawiania spotkań biznesowych przez telefon?

Pamiętaj, że to nagranie obejrzysz TYLKO raz! Jeżeli jesteś już gotów, KLIKNIJ:

Pozdrawiam i życzę wielu
biznesowych sukcesów,

Franciszek Staniszewski

© Copyright by Franciszek Staniszewski
2018 - All Rights Reserved

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.