Planowanie finansowe – Jak zaoszczędzić kilka tysięcy złotych w skali roku w budżecie statystycznej polskiej rodziny? – METODA Nr 1

Franciszek Staniszewski - Inwestuj w nieruchomości

Witaj,

Cieszę się, że już niedługo spotkamy się na webinarze, aby w trakcie warsztatu online wspólnie zgłębiać tematykę zarządzania finansami osobistymi oraz metody budowania zamożności.

Zanim jednak usiądziesz przed komputerem, aby przyjąć to co przygotowałem na piątkowy wieczór, pozwól że zaproponuję Ci skorzystanie z wartościowej Niespodzianki. Możesz tę propozycję potraktować, jako pewnego rodzaju prezent dla tych osób, które mi zaufały, pozwalają mi dzielić się moim doświadczeniem  oraz utwierdzają mnie, że praca, którą wykonuję ma dla nich wartość.

Dosłownie wczoraj nagrałem filmową Pigułkę Inspiracji Nr 34. Materiał jest jeszcze gorący i zawiera prezentację złożonej z 4 kroków prostej, ale jednocześnie niezawodnej metodologii optymalizacji wydatków w budżecie rodziny. Tylko w tej chwili – TU i TERAZ możesz to wartościowe nagranie zdobyć z 80% rabatem!

Tytuł tego niezwykle praktycznego szkolenia online w skondensowanej formie, to:

Pigułka Inspiracji Nr 17

Po obejrzeniu Pigułki Nr 34 już nikt nie będzie mógł z czystym sumieniem powiedzieć, że nie stać go na wygospodarowanie w ciągu roku kwoty 2000 – 3000 zł i więcej na realizację swoich najważniejszych potrzeb. W Pigułce pokazuję, jak możesz te pieniądze wygenerować, nie podnosząc swoich dochodów!

Metoda optymalizacji została zaprezentowana na bazie case study rodziny Nowaków – z wykorzystaniem obliczeń na kalkulatorze finansowym hp 10BII. Pamiętaj, że pieniądze naprawdę leżą na ulicy, tylko trzeba wiedzieć jak się po nie schylić i rzeczywiście to zrobić!

WAŻNE!
Jeżeli wdrożysz w swoich finansach zaprezentowaną metodę optymalizacji
w cenie, którą niżej proponuję, kwota zainwestowana w zakup
tej Pigułki inspiracji Nr 34 zwróci się Tobie aż 600 razy!
* * *
Oczywiście potencjał prezentowanej Metody
jest dużo dużo większy 🙂

Jeżeli gotów jesteś poznać, wdrożyć oraz korzystać w swoich osobistych finansach z potencjału tej METODY, możesz tę wartościową Pigułkę Inspiracji Nr 34 zdobyć TYLKO dzisiaj z 80% rabatem za jedyne:

  5 zł 

Tylko 5 złotych?! Dlaczego tak tanio?

To inwestycja w moje relacje z Klientami. Wiem, że jeżeli będziesz zadowolony ze zdobytej wiedzy oraz narzędzi, w przyszłości zechcesz skorzystać z innych moich szkoleń, kursów i poradników. Okazyjna cena to bardzo dobra wiadomość dla tych osób, które chcą się rozwijać a które dotychczas twierdziły, że nie stać ich na inwestowanie w siebie. Oczywiście nie mogę obiecać, że ta oferta będzie dostępna zbyt długo.

Aby dowiedzieć się, Jak z łatwością zaoszczędzić kilka tysięcy złotych w skali roku w budżecie statystycznej polskiej rodziny? KLIKNIJ:

Franciszek Staniszewski

Życzę wielu znaczących sukcesów
w budowaniu niezależności
finansowej,

Franciszek Staniszewski

P.S.

W filmowej Pigułce inspiracji Nr 34 przekazywana wiedza oparta jest na case study rodziny Nowaków. Praktyczny aspekt prezentowanej metody optymalizowania finansów osobistych,  wzmocniony jest realizowanymi na żywo obliczeniami na kalkulatorze finansowym hp 10BII.

Studiując Pigułkę Inspiracji przekonasz się, że zarządzanie finansami osobistymi, to jedyny racjonalny sposób na osiąganie finansowej niezależności.

Tak, Biorę tę Pigułkę za Jedyne 5 złotych! ->>