Jak Pokonać Barierę Sekretariatu
w Biznesowej Rozmowie
Telefonicznej?

Dzień dobry,

nazywam się Franciszek Staniszewski i od 26 lat aktywnie działam w branży biznesowej. Już za chwilę podzielę się z Tobą cennymi doświadczeniami na temat wykorzystania telefonu w biznesie, co może przełożyć się na znaczący wzrost Twoich dochodów. Dlatego czytaj uważnie.

Zauważ, że aby dokonała się sprzedaż, musisz spotkać się z klientem i złożyć mu ofertę. Dzwonisz – Twój klient jest zajęty. Nie odpowiada. Nie chce rozmawiać. Unika spotkań. Robi wszystko, aby się Ciebie pozbyć. Tracisz spokój. Jesteś wkurzony. Zniechęcasz się... 

Masz podobne doświadczenia?

Dla wielu osób korzystających z telefonu w biznesie, najtrudniejszą i jednocześnie najbardziej stresującą sytuacją jest konieczność zmierzenia się z barierą sekretariatu. I chociaż rozum nam podpowiada, że sekretariat utrudniając nam dostęp do osoby kluczowej: Dyrektora / Prezesa, realizuje ważne zadania firmy, to i tak czujemy się niekomfortowo, podnosi się nam ciśnienie, odczuwamy irytację, czasami lęk i złość.

Jeżeli chcesz nauczyć się, jak w profesjonalny sposób radzić sobie z wyzwaniem, jakim jest nieugięty i nieprzychylny sekretariat, niżej znajdziesz sprawdzone w biznesie rozwiązanie.

Dla tych osób, dla których zmorą jest nieprzychylny sekretariat, utrudniający telefoniczny kontakt z osobą kluczową w firmie, polecam krótkie szkolenie online, które zatytułowałem:

"Pięć Skutecznych Metod Na Pokonanie 
Bariery Sekretariatu w Biznesowej  
Rozmowie Telefonicznej"

Jeżeli prowadzisz mały biznes, jesteś konsultantem, handlowcem, menedżerem sprzedaży, pracownikiem banku, może jesteś agentem ubezpieczeniowym, pośrednikiem kredytowym, czy też doradcą call center – słowem, jeżeli w Twojej pracy telefon odgrywa ważną rolę, to szkolenie online jest dla Ciebie obowiązkowe!

Standardowa cena szkolenia, to 25,00 PLN. Dzisiaj jednak w ograniczonej czasowo Promocji, możesz to niezwykle użyteczne nagranie zdobyć:

zamiast za  25,00 zł  tylko za jedyne  7,00 zł 

Dlaczego tak tanio?!

To moja inwestycja w dobre relacje z Klientami. Wiem, że jeżeli będziesz zadowolony z poznania 5-ciu metod pokonywania bariery sekretariatu - w Promocji, w przyszłości zechcesz skorzystać z innych moich szkoleń, kursów i poradników. Pamietaj jednak, że nie mogę obiecać, że jeszcze jutro ta unikalna propozycja będzie dostępna. 

W nagraniu, które możesz już za chwilę zdobyć za jedyne 7 złotych znajdziesz:

  • 5 sprawdzonych metod pokonywania bariery sekretariatu w biznesowej rozmowie telefonicznej oraz
  • 7 cennych podpowiedzi, w jaki sposób przygotować się i poprowadzić rozmowę telefoniczną z nieprzychylnym sekretariatem?

Aby zdobyć Pięć Skutecznych Metod Na Pokonanie Bariery Sekretariatu w Biznesowej RozmowieTelefoniczne w cenie zaledwie 7 złotych, KLIKNIJ:

Pozdrawiam i życzę wielu 
biznesowych sukcesów,

Franciszek Staniszewski

P.S.
Teraz liczy się już tylko Twoja decyzja! Jest tylko jeden sposób, aby skorzystać z przygotowanych rozwiązań biznesowych. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, KLIKNIJ link i złóż swoje zamówienie TERAZ!

© Copyright by Franciszek Staniszewski 
2019 - All Rights Reserved