Potwierdzenie subskrypcji! 
Odbierz Arkusz Monitorowania Postępów Redukcji Wagi!

Witaj,

cieszę się, że sięgnąłeś po Arkusz Monitorowania Postępów Redukcji Wagi. Już za chwilę - pod tym tekstem będziesz mógł/a pobrać ten cenny Arkusz na pulpit swojego komputera i rozpocząć z nim pracę.

Zanim to jednak następi, pozwól że przekażę Ci kilka słów wprowadzenia. Arkusz jest elementem większej całości - systemu 7-iu Prostych Kroków do Redukcji Wagi®, dzięki któremu w bezpieczny sposób pozbyłem się 20 kg nadwagi oraz 15 cm w obwodzie!

W jaki sposób korzystać z Arkusza?

  • Pobierz Arkusz Monitorowania Postępów Redukcji Wagi na pulpit swojego komputera.
  • Wdrukuj Arkusz i wpisz u góry dane początkowe: aktualny miesiąc, twoja waga i obwód na wysokości pępka.
  • Codziennie rano - chwilę po przebudzeniu się, dokonuj pomiarów wagi i obwodu ciała. Jeżeli możesz, kup sobie wagę analityczną i dokonuj pomiaru procentowej zawartości tkanki tłuszczowej, nawodnienia organizmu, ilości mięśni szkieletowych oraz BMI.
  • Jeżeli zauważysz, że w krótkim czasie nastąpiła znacząca zmiana wagi i obwodu ciała, zanotuj jakie zachowania mogły mieć wpływ na tę sytuację?
  • Regularnie poddawaj analizie zapisy z Arkusza, wyciągaj wnioski a następnie koryguj sposób żywienia, tryb życia i aktywność fizyczną w taki sposób, aby uzyskać pożądany efekt.

Pamiętaj, że nic nie dzieje się przez przypadek. Pozbywanie się nadmiaru killogramów jest procesem, który odbywa się w czasie i ma swoją logikę. Ważnym elementem tego procesu jest trzymanie ręki na pulsie zmian - czyli znajomość parametrów Twojego ciała. 

Codzienne pomiary możesz porównać do badań, które wykonuje każdy odpowiedzialny lekarz, zanim zaordynuje właściwą terapię. Niżej masz zrzut z ekranu Arkusza do codziennych pomiarów. Zauważ, że na jednej stronie A4 masz obraz całego miesiąca procesu redukcji wagi, co bardzo ułatwia dokonywanie szybkiej analizy sytuacji.

Aby rozpocząć pracę z Arkuszem Monitorowania Postępów Redukcji Wagi, pobierz plik w formacie PDF - spakowany zip-em, na pulpit swojego komputera, KLIKAJĄC przycisk:

Jeżeli monitorowanie parametrów Twojego ciała powiązane z próbami odchudzania się metodami, które poznałeś w ostatnich latach nie daje pożądanych efektów, proponuję abyś już teraz dowiedział się:

Jak bez wysiłku oraz bez efektu jojo 
z łatwością schudnąć nawet 20 kg 
i więcej w zdrowy sposób?

Być może już nie raz podejmowałeś próby zrzucenia kilku kilogramów, które za każdym razem kończyły się fiaskiem? Być może przestałeś już wierzyć, że kiedykolwiek uda się odzyskać sylwetkę sprzed lat i włożyć ubrania o kilka rozmiarów mniejsze - które ciągle czekają w Twojej szafie na lepsze czasy?

Zachęcam, aby się nie poddawać, ponieważ zawsze istnieją lepsze, mądrzejsze, łatwiejsze i bardziej skuteczne metody od tych, które dotychczas poznałeś! Specjalnie dla Ciebie nagrałem trwające 1 godz. i 10 min. szkolenie online, w którym prezentuję sprawdzony system 7-iu Prostych Kroków do Redukcji Wagi® mojego autorstwa. Jeżeli ten SYSTEM poznasz, wdrożysz i wytrwasz w nim kilka miesięcy - co nie będzie trudne, efekty z pewnością Ciebie zachwycą. Szczerze Ci tego życzę!

Aby wrócić do strony z ofertą i poznać jej szczegóły, KLIKNIJ przycisk:

Życzę wielu cennych
inspiracji,

Franciszek Staniszewski

© Copyright by Franciszek Staniszewski 
2019 - All Rights Reserved

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.