Potwierdzenie subskrypcji! 
Odbierz Arkusz Korzyści.

Witaj,

cieszę się, że sięgnąłeś po Arkusz Korzyści wynikających z poprawy jakości biznesowych rozmów telefonicznych. Już za chwilę - pod tym tekstem będziesz mógł/a pobrać ten cenny Arkusz na pulpit swojego komputera i rozpocząć z nim pracę.

Zanim to jednak następi, pozwól że przekażę kilka słów wprowadzenia. Arkusz jest elementem 7-dniowego kursu online Umawiania Spotkań Biznesowych przez Telefon, który pozwoli Ci wdrożyć w Twojej firmie wnioski zebrane po wypełnieniu Arkusza Korzyści.

W jaki sposób korzystać z Arkusza?

 • Pobierz Arkusz Korzyści na pulpit swojego komputera.
 • Wdrukuj Arkusz i z długopisem w dłoni rozpocznij jego wypełnianie.
 • Dokonaj analizy potencjału każdego z 5-ciu obszarów aktywności Twojej firmy uwidocznionych w tabeli w punktach 1-5 i wpisz, o ile procent jesteś w stanie poprawić efektywność swoją i swojego zespołu?
 • Jeżeli na tym etapie nie potrafisz dokonać poprawnego oszacowania procentowego wzrostu efektywności poszczególnych działań, wpisz na razie 10% i dokonaj obliczenia dodatkowych oszczędności oraz zysków w skali miesiąca.
 • Aby wynik był bardziej wyrazisty, oblicz ile jesteś w stanie wygenerować dodatkowych pieniędzy w skali roku, mnożąc wynik z tabeli x 12.

Nawet jeżeli Twoje obliczenia będą tylko efektem oszacowania potencjału Twojej firmy w obszarze PR-u, zmniejszenia kosztów działalności, poprawy jakości obsługi klienta oraz zwiększenia wolumenu sprzedaży, zauważ że naprawdę warto zainwestować w rozwój kompetencji związanych z biznesową rozmową telefoniczną. 

Dlaczego? Bo to bardzo łatwe! Łatwo jest nauczyć siebie i swoich pracowników sprawdzonych sposobów reagowania na obiekcje Klienta, łatwo jest opanować bardziej skuteczne scenariusze umawiania spotkań biznesowych, łatwo jest zmniejszyć liczbę reklamacji wprowadzając niewielkie zmiany w obsłudze Klienta przez telefon.

Te pożyteczne zmiany można bardzo szybko wdrożyć, inwestując niewielkie pieniądze w naukę nowych zachowań pracowników a to wszystko przełoży się na ogromne korzyści finansowe w miesiącu - w roku i w latach kolejnych w Twojej firmie. Aby to sprawdzić, wypełnij teraz Arkusz!

Aby rozpocząć pracę z Arkuszem Korzyści, pobierz plik w formacie PDF - spakowany zip-em, na pulpit swojego komputera, KLIKAJĄC przycisk:

Jeżeli po wypełnieniu Arkusza Korzyści uzyskane wyniki są dla Ciebie interesujące, aby dowiedzieć się w jaki sposób w pełni wykorzystać potencjał biznesowych rozmów telefonicznych w Twojej firmie, przejdź do nagrania wideo. W tym nagraniu szczegółowo wyjaśniam:

Jak w ciągu 7 dni zostać ekspertem
od umawiania spotkań
biznesowych przez telefon
?

Często pracuję z osobami, w których pracy telefon odgrywa kluczową rolę. Są to głównie przedstawiciele małego biznesu, handlowcy, menedżerowie, agenci, pracownicy biur obsługi klienta, kancelarii prawnych, doradcy finansowi, pośrednicy kredytowi, pracownicy banków, doradcy call center.

Najczęściej mają problemy z efektywnym umawianiem spotkań biznesowych, są zmęczeni brakiem umiejętności zainteresowania klienta swoją ofertą, stresują się barierą stwarzaną przez recepcję i sekretariat. Jeżeli w Twoim przypadku jest podobnie, to jesteś we właściwym miejscu. 

Jeżeli przed wykonaniem telefonu intensywnie zastanawiasz się:

 • Jak mówić, aby rozmówca z chęcią wziął udział w prezentacji Twojej oferty?
 • Jak zmotywować rozmówcę do przyjęcia Twojej propozycji?
 • Jak rozmawiać z osobą, która odpowiedzialna jest za podejmowanie decyzji?
 • Jak skutecznie pokonać barierę sekretariatu?
 • Jak nawiązać relacje i wzbudzić zaufanie ważnej dla Ciebie osoby po drugiej stronie linii telefonicznej?
 • Jak rozmawiać, aby raz za razem umawiać spotkanie?

Jeżeli od udzielenia właściwych odpowiedzi na powyższe pytania zależy wynik finansowy Twojej firmy, losy ważnego projektu lub przetrwanie na wysoce konkurencyjnym rynku, dowiedz się jak sobie łatwo z tym wszystkim poradzić, KLIKAJĄC przycisk:

Życzę wielu cennych
inspiracji,

Franciszek Staniszewski

© Copyright by Franciszek Staniszewski 
2019 - All Rights Reserved

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.