Narzędzia automatyzujące proces
inwestycyjny - propozycja

Witaj,

ten list zawiera propozycję o bardzo dużym potencjale. Przeczytaj go koniecznie do końca! Być może to czego się dowiesz, będzie miało przełomowe znaczenie dla Twoich finansów oraz naszych dalszych relacji. Z pewnością nie odpowiem na wszystkie pytania, które pojawią się w Twojej głowie, mogę jednak obiecać, że przekazuję całą wiedzę, którą dysponują na tym etapie.

Wiesz dobrze, że inwestowanie na rynku kryptowalut ma ogromny potencjał dochodowy. Niestety większość osób tak naprawdę nie radzi sobie z materią inwestycyjną i swoją przygodę na tym rynku kończy porażką. Czy jest jakieś proste i łatwo dostępne rozwiązanie, które pozwoli na efektywne zarabianie na rynku kryptowalut bez wieloletniej edukacji i potrzeby podejmowania nadmiernego ryzyka? Na szczęście TAK i o tym jest ten list!

O co dokładnie chodzi..?

 • Przed tygodniem otrzymałem od znajomego, którego kompetencje znam od 13-tu lat, propozycję udziału w projekcie inwestycyjnym generującym automatyczne dochody na rynku kryptowalut.
 • Po zapoznaniu się z założeniami projektu uznałem, że ze względu na duży potencjał dochodowy oraz wysoki poziom bezpieczeństwa, mogę podzielić się informacją z wybranymi Klientami mojej firmy.
 • Projekt wpisuje się doskonale w misję edukacyjną Akademii Doradcy w zakresie finansów, biznesu oraz inwestycji, stąd moja aprobująca decyzja.
 • Za kilka dni startuje faza prelunch projektu i do tego czasu ja i osoby przeze mnie wskazane, mogą zająć wysokie pozycje w strukturze firmy.
 • Po rejestracji wskazanych przeze mnie osób, zostanie pod nami zarejestrowana grupa około 1000 osób - w tym 800 traderów z listy firmowej i to może okazać się dla nas cennym prezentem! 
 • Projekt składa się z dwóch części: 1) inwestycyjnej oraz 2) biznesowej. Możesz skorzystać z obu części, albo poprzestać tylko i wyłącznie na generowaniu zysków z inwestycji na rynku kryptowalut.
 • W tym projekcie nie ma obowiązku polecania!
 • Dlaczego uznałem ten projekt za unikalny, bezpieczny i odpowiedni do polecenia moim Klientom? Otóż.. Włączając się w projekt, będziesz mógł w abonamencie korzystać z narzędzi: 1) do arbitrażu na rynku kryptowalut oraz 2) z inteligentnego botha, który na automacie będzie dla Ciebie zarabiał 24 godz. na dobę przez cały rok.
 • To konkretne rozwiązanie jest bezpieczne, ponieważ firmie użyczającej narzędzia płacisz niewysoki abonament, zaś inwestowane kryptowaluty przez cały czas znajdują się w Twoich portfelach na wybranych giełdach krypto.
 • W każdej chwili będzie można zawiesić opłacanie abonamentu. Jeżeli uznasz, że poziom zysków w danym momencie Ciebie nie satysfakcjonuje, będziesz mógł wstrzymać arbitraż oraz zatrzymać działanie botha.
 • Jak widzisz, ryzyko jest zerowe, ponieważ masz bezpośredni wpływ na inwestowane środki, które przez cały czas są pod Twoją pełną kontrolą i znajdują się na Twoich walletach.
 • Miesięczny abonament w fazie prelunch wynosi $50! Jeżeli znasz odrobinę rynek kryptowalut, wiesz dobrze, że to są wyjątkowo atrakcyjne warunki startu.
 • Faza startowa z abonamentem $50 jest po to, abyśmy mogli przetestować narzędzia, sprawdzić ich zyskowność i podjąć decyzję, czy chcemy korzystać z tych narzędzi w kolejnych miesiącach?
 • Wyżej wspomniałem również o części biznesowej, w ramach której będziemy wynagradzani za promowanie projektu, o ile zechcesz z tej opcji skorzystać, ponieważ ta opcja nie jest obowiązkowa.
 • Przewidziane są trzy premie: 1) Bonus Binarny, 2) Direct Bonus płacący do trzech poziomów pod nami oraz 3) Bonus Liderski, który polega na udziale w zyskach firmy!
 • Firma jest zarejestrowana poza Polską, zaś Właściciele obiecują pełną transparentność - włącznie z udostępnianiem audytów prawnych oraz sprawozdań finansowych!

To wszystkie informacje w zarysie. Za kilka dni projekt startuje i wtedy dostępny będzie serwis internetowy z narzędziami niezbędnymi do generowania dochodów z inwestycji i z biznesu w abonamencie.

Co trzeba zrobić, aby jeszcze w fazie przed prelaunchowej dołączyć do projektu, aby móc już niedługo przetestować efektywność tych unikalnych narzędzi inwestycyjnych, zaś po okresie prelunch cieszyć się satysfakcjonującymi dochodami z rynku kryptowalut?

Jeżeli Twoja decyzja jest na TAK, wypełnij formularz zgłoszenia i prześlij dane niezbędne do założenia konta - na razie odbywa się to ręcznie ze względu na głównych liderów oraz osoby przez nich polecone, do których też możesz dołączyć.

Aby wykonać pierwszy krok, rozpocznij od przesłania swojego zgłoszenia:


Formularz zgłoszenia udziału w projekcie

 • Twoje  dane są całkowicie bezpieczne.
  Przesłanie danych oznacza akceptację
  zasad  Polityki  Prywatności Akademii
  Doradcy.  Szczegóły tutaj: Privacy->>

Osoby, które prześlą zgłoszenia, będą mogły za kilka dni zarejestrować swoje zespoły, aby móc dynamicznie wystartować. Dlatego warto już dzisiaj pomyśleć o zrobieniu listy kontaktów. O sposobie rejestracji osób z Waszych list poinformuję w osobnym mailu. Mam nadzieję, że będziecie już mogli zrobić to sami za pośrednictwem strony firmowej.

WAŻNE!

 1. Nie jestem twórcą tego projektu, nie pełnię też żadnych funkcji zarządczych w tym projekcie. Podobnie jak i Ty zamierzam być Klientem korzystającym w abonamencie z narzędzi wspierających proces arbitrażu oraz tradingu na rynku kryptowalut.
 2. Jeżeli w okresie prelunch okaże się, że narzędzia inwestycyjne spełniają moje oczekiwania, będę angażował się w promowanie projektu. Jako członek mojego zespołu, bedziesz mógł korzystać z mojej pomocy w budowaniu swojego zespołu.

Na decyzję o udziale w tej przed prelunchowej fazie projektu czekam trzy dni. Później oczywiście będzie możliwa rejestracja, jednak nie możemy już obiecać korzyści wynikających z dopisania do naszego zespołu firmowej listy 1000 osób!

Aby przesłać swoje zgłoszenie, KLIKNIJ przycisk:

Z życzeniami wielu sukcesów,

Franciszek Staniszewski

© Copyright by Franciszek Staniszewski
2018 - All Rights Reserved

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.