Strefa Niskich Cen – dostęp TYLKO przez 30 minut!

fs

Witaj,

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Propozycja Nr 1

PORADNIK AUDIO O INWESTOWANIU W NIERUCHOMOŚCI Z ZEROWYM WKŁADEM
7-dniowy kurs online

Ten 52-minutowy Poradnik Audio nagrałem na podstawie wieloletnich doświadczeń związanych z prowadzeniem w Warszawie i w Londynie Seminarium dla Inwestorów w Nieruchomości e-ProfitSystem. Wielu Absolwentów tego seminarium zarobiło miliony złotych wdrażając otrzymaną wiedzę i inspiracje.

Z tego poradnika: 1) Dowiesz się czego najbardziej potrzebujesz, aby zacząć inwestować w nieruchomości z minimalnym lub zerowym wkładem? 2) Uświadomisz sobie, co powinieneś wiedzieć na temat metod minimalnego i zerowego wkładu? 3) Poznasz sześć sprawdzonych metod inwestowania z zerowym wkładem, które zawsze będą powiększać Twoje zyski – o ile je zastosujesz. 4) Poprzez wykonanie prostych zadań Zrozumiesz, że praca z wyobraźnią nie ma końca. 5) Będziesz wiedział, co mógłbyś jeszcze dla siebie zrobić, aby zwiększyć efektywność swoich inwestycji?

Trzy sposoby zarabiania na kredycie


6) Na zakończenie zaprezentuję 10 Złotych Zasad inwestowania w nieruchomości z minimalnym lub zerowym wkładem, które ułatwią Ci utrwalenie wiedzy zdobytej w tym Poradniku.
W pakiecie wraz z Poradnikiem Audio otrzymasz dostęp do dwóch Bonusowych szkoleń online o wartości 50 złotych.

Cena w sklepie
Rabat
Cena w Promocji
75,00
33%
50,00

Propozycja Nr 2

PAKIET NARZĘDZI DO ZARZĄDZANIA FINANSAMI OSOBISTYMI - APF WER. 3.52A lub 4F

Analizator Przepływów Finansowych ver. 3.52A oraz 4F (dla przedsiębiorców) jest pakietem narzędzi do zarządzania finansami osobistymi. Analizator ułatwia uporządkowanie przepływów finansowych, wspiera realizację nawet najbardziej ambitnych celów finansowych i przede wszystkim pomaga w budowaniu osłony finansowej, zabezpieczenia finansowego oraz osiągnięcia finansowej wolności. Narzędzia zostały przygotowane do pracy na najbliższe 5 lat, czyli na lata 2018-2022. Pracę z Analizatorem możesz zacząć w dowolnie wybranym miesiącu roku.

Analizator Przepływów Finansowych

Cena w sklepie
Rabat
Cena w Promocji
120,00
37%
75,00

Propozycja Nr 3

7-DNIOWY KURS UMAWIANIA SPOTKAŃ BIZNESOWYCH PRZEZ TELEFON
7-dniowy kurs online

Często pracuję z osobami, w których pracy telefon odgrywa kluczową rolę. Są to głównie przedstawiciele małego biznesu, handlowcy, menedżerowie, agenci, pracownicy biur obsługi klienta, kancelarii prawnych, doradcy finansowi, pośrednicy kredytowi, pracownicy banków, doradcy call center. Najczęściej mają problemy z efektywnym umawianiem spotkań biznesowych, są zmęczeni brakiem umiejętności zainteresowania klienta swoją ofertą, stresują się barierą stwarzaną przez recepcję i sekretariat. Jeżeli w Twoim przypadku jest podobnie, to jesteś we właściwym miejscu. Ten 7-dniowy kurs ONLINE jest dla Ciebie.
Jeżeli przed wykonaniem telefonu intensywnie zastanawiasz się: 1) Jak mówić, aby rozmówca z chęcią wziął udział w prezentacji Twojej oferty? 2) Jak zmotywować rozmówcę do przyjęcia Twojej propozycji? 3) Jak rozmawiać z osobą, która odpowiedzialna jest za podejmowanie decyzji? 4) Jak skutecznie pokonać barierę sekretariatu? 5) Jak nawiązać relacje i wzbudzić zaufanie ważnej dla Ciebie osoby po drugiej stronie linii telefonicznej? 6) Jak rozmawiać, aby raz za razem umawiać spotkanie?
Jeżeli od udzielenia właściwych odpowiedzi na powyższe pytania zależy wynik finansowy Twojej firmy, losy ważnego projektu lub przetrwanie na wysoce konkurencyjnym rynku, zdobądź 7-dniowy kurs online zatytułowany:

7-dniowy kurs online
7-dniowy kurs online

JAK W CIĄGU 7 DNI ZOSTAĆ EKSPERTEM
OD SKUTECZNEGO UMAWIANIA SPOTKAŃ
BIZNESOWYCH PRZEZ TELEFON?

Wiedza, którą przekazuję w 7-dniowym kursie online pochodzi z wieloletnich doświadczeń sprzedażowych, pracy menedżerskiej oraz z projektów realizowanych we współpracy z firmami call center zatrudniającymi nawet kilka tysięcy konsultantów telefonicznych.

Kurs zawiera 5 godzin nagrań filmowych oraz ćwiczenia i narzędzia w formie 21 załączników do pobrania!

Cena w sklepie
Rabat
Cena w Promocji
140,00
43%
80,00

Propozycja Nr 4

PAKIET 34 FILMOWYCH PIGUŁEK INSPIRACJI

Pigułki inspiracji, to krótkie, kilku-kilkunastominutowe szkolenia online w formie filmowych nagrań, które Franciszek Staniszewski prowadził początkowo w ramach Wtorkowych Spotkań Biznesowych Online. Od roku 2017 Pigułki inspiracji nagrywane są jako niezależne szkolenia.
Zawierają esencję wiedzy z obszaru finansów i biznesu - są odpowiedzią na pytanie postawione w temacie, często z analizą case study oraz obliczeniami na kalkulatorze finansowym HP 10BII.

Trzy sposoby zarabiania na kredycie

Cena w sklepie
Rabat
Cena w Promocji
850,00
91%
75,00

Propozycja Nr 5

30-DNIOWY KURS OBSŁUGI KALKULATORA FINANSOWEGO HP 10BII
7-dniowy kurs online

Wyobraź sobie, że przez cały miesiąc będziesz korzystać z mojej pomocy, zdobywając kompetencje finansowe w 30-dniowym internetowym kursie obsługi kalkulatora finansowego HP 10BII. Kalkulator HP 10BII, to jest to słynne urządzenie, którego używają Absolwenci moich seminariów oraz seminariów prowadzonych przeze mnie i mojego byłego wspólnika. Wśród nich są osoby, które dzięki zdobyciu zaawansowanych umiejętności finansowych, odniosły ogromne sukcesy, zostały milionerami i multimilionerami.
Teraz i Ty możesz w łatwy sposób, nie wychodząc z domu, nie ponosząc wysokich kosztów za udział w drogich szkoleniach, opanować unikalne w skali naszego kraju umiejętności. 30-dniowy kurs obsługi kalkulatora finansowego HP 10BII polega na studiowaniu finansów poprzez rozwiązywanie case study oraz zadań finansowych, z którymi na co dzień spotyka się każdy dorosły użytkownik pieniądza.
Nie musisz kupować kalkulatora finansowego, aby wziąć udział w 30-dniowym kursie! Po opłaceniu uczestnictwa w internetowym kursie obsługi kalkulatora HP 10BII, dodatkowo otrzymasz

30-dniowy kurs online


emulator kalkulatora finansowego, czyli kalkulator finansowy w wersji elektronicznej do zainstalowania na Twoim komputerze. W ten sposób oszczędzasz 130 – 300 PLN!

30-dniowy kurs wyposażony jest w pięć Bonusowych szkoleń online o tematyce finansowej, których wartości wynosi 165 PLN. Kupując 30-dniowy kurs, szkolenia te otrzymasz ode mnie za DARMO!

Cena w sklepie
Cena w Promocji
Rabat
297,00
44%
197,00

Opinie Uczestników szkoleń

Szkolenia Franciszka Staniszewskiego cieszą się wielką renomą. Oto wypowiedzi zadowolonych Uczestników wybrane z Ankiet wypełnionych na gorąco po zakończeniu jednego z finansowych seminariów:

Jeżeli myślisz o swoich finansach poważnie, chciałbyś zmienić swoje życie, ale także wziąć odpowiedzialność za edukację finansową swojej rodziny, to szkolenie jest dla Ciebie. Pełen profesjonalizm!Piotr Ostapowicz, Białystok

Wyjątkowo praktyczna wiedza przekazywana na seminarium w sposób, który umożliwia wdrożenie w życiu – po to, aby bardziej świadomie podejmować decyzje finansowe. Świetnie poprowadzone seminarium! Wyjątkowa oferta na rynku szkoleń!Anna Pawelak, Kraków

Nie przegap tego kursu! Ta wiedza może nie zapewni Tobie sukcesu, ale bez niej Twoje finansowe życie będzie wyglądać, jak gra w ruletkę. Mnóstwo praktyki i faktów. Gorąco polecam! Robert Wieczorkiewicz, Londyn

Najlepsze szkolenie finansowe, jakie można sobie wyobrazić. Żadne „Hokus-Pokus”, tylko praktyczna wiedza, o której nawet się nigdy nie myślało. Niesamowite przebudzenie wręcz, otworzenie oczu na świat finansów.Katarzyna Wolszczak, Warszawa

Praktyczne, celne porady, porządkujące jeden z najważniejszych obszarów życia. Bardzo dobry trener, świetna atmosfera, zwracanie uwagi na ważne wartości, szerszy aspekt bogactwa.Bartek Ślazyk, Wrocław

Wyśmienite szkolenie i warte czasu i pieniędzy.Jacek Tlałka, Bielany

Każdy człowiek powinien wziąć udział w takim szkoleniu.Marek Woźniakowski, Łódź

Ogromna wiedza, łatwość w jej przekazywaniu, utrzymanie uwagi słuchaczy, bardzo dobry trener.Jan Howaniec, Sosnowiec

Mega super kompetentny trener.Agnieszka Wójtowicz, Puławy

Zdobędziesz tu motywację i wiedzę, jakiej nikt inny w Polsce nie oferuje. Wiem. Sprawdziłem!Daniel Opolski, Warszawa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.


<<-Wracam do opisu Promocyjnej Oferty Szkoleń w Strefie Niskich Cen->>

fsPozdrawiam, życzę wielu
sukcesów i do usłyszenia
w szkoleniu na skypie,

Franciszek
Staniszewski