Kurs Trenerów Finansowych

fs

Witaj,

zachęcam, abyś zainwestował 5 minut w lekturę tej podstrony w całości, ponieważ możliwość, którą tworzę jest ABSOLUTNIE przełomowa!

Pozwól, że wszystko opiszę w kilku punktach. Otóż..

 1. Już od stycznia 2016 r. pod marką Akademii Doradcy rusza w całej Polsce duży projekt edukacyjny, który umożliwi tysiącom Polaków poprawę ich sytuacji  życiowej i finansowej.
 2. Do realizacji tego ogromnego zadania przygotuję kilkudziesięciu Trenerów Finansowych na terenie całego kraju.
 3. W Polsce zawód Trenera Finansowego jest czymś zupełnie nowym. Osobiście znam zaledwie kilka osób, które zajmują się tą trudną, ale jednocześnie zaawansowaną dziedziną aktywności rynkowej.
 4. Trener Finansowy jest osobą, która prowadzi szkolenia i warsztaty o tematyce finansowej, biznesowej oraz inwestycyjnej.
 5. Trener Finansowy jest też coachem i mentorem, który swoim Klientom na bazie sprawdzonej wiedzy oraz przy użyciu zaawansowanych narzędzi pomaga we własnym życiu wdrożyć kompetencje zdobyte w procesie zindywidualizowanej edukacji.

Jeżeli chciałbyś – jeżeli chciałabyś w 2016 Roku rozpocząć absolutnie NOWY rozdział w swoim życiu zawodowym, potraktuj ten wpis, jako zaproszenie do zdobycia kompetencji Trenera Finansowego.

Sala szkoleniowa

Przygotowanie do roli Trenera Finansowego wymaga zdobycia zaawansowanej wiedzy oraz posiadania sprawdzonych w praktyce rynkowej umiejętności. Z tego powodu, abym mógł certyfikować potencjalnego kandydata na Trenera Finansowego, przechodzi on pod moim okiem wieloetapową edukacją – zakończoną trzydniowym kursem trenerskim, połączonym z egzaminem pisemnym oraz egzaminem praktycznych umiejętności trenerskich.

 • Jeżeli jesteś gotów zainwestować swój czas, ale też środki finansowe w zdobycie unikalnych w naszym kraju kompetencji Trenera Finansowego,
 • Jeżeli zamierzasz dołączyć do grona osób mających intencję pomagania tysiącom Polaków w budowaniu ich osobistej i biznesowej zamożności,
 • Jeżeli dojrzałeś już do decyzji, aby rozpocząć swoją edukację trenerską już TERAZ, weź udział w I Edycji Kursu Trenerów Finansowych na zasadach pre-launchu, który poprowadzę w dniach:

 13 – 14 lutego 2016 

 Hotel IBIS
Warszawa, ul. Muranowska 2

Druga część kursu połączona z egzaminem trenerskim
odbędzie się w połowie stycznia 2016 r.

Nabór do grona Trenerów Finansowych odbywa się tylko poprzez moje prywatne kontakty – bez rozgłosu, ponieważ zależy mi na utrzymaniu w dyskrecji szczegółów projektu – aż do jego startu w 2016 r. Szczegółowe wymagania dla Kandydatów na Trenerów Finansowych oraz Program kursu trenerskiego wysyłam tylko osobom, które prześlą zgłoszenia mailem. Aby przesłać swoje zgłoszenie, skorzystaj z:

<<- FORMULARZA KONTAKTU ->>

Kurs Trenerów Finansowych ma charakter intensywnego warsztatu. Zajęcia odbywają się w małych grupach. Jeżeli zamierzasz do nas dołączyć spiesz się, ponieważ pozostały zaledwie trzy miejsca!

WAŻNE! Dla potrzeb projektu edukacyjnego, tworzymy system biznesowy, który zapewni Trenerom Finansowym łatwe tworzenie grup szkoleniowych oraz zarobki na poziomie nawet 5.000 PLN i więcej miesięcznie.

Unikalność tej propozycji polega na tym, że:

 • Zdobędziesz zaawansowane kompetencje zawodowe.
 • Stworzysz sobie źródło atrakcyjnych  dodatkowych dochodów.
 • Dasz sobie szansę na efektywne budowanie osobistej oraz firmowej zamożności.
 • Będziesz poznawał dużo nowych ludzi, którzy z pewnością wniosą ogromny wkład w Twoje życie.
 • Zyskasz wielką satysfakcję pomagając tysiącom Polaków w dokonywaniu bezcennych zmian w ich życiu.

Kurs Trenerów Finansowych ma charakter intensywnego warsztatu. Zajęcia odbywają się w małych grupach. Jeżeli zamierzasz do nas dołączyć spiesz się, ponieważ pozostały zaledwie trzy miejsca!

Misja Akademii Doradcy

Jeżeli zaintrygowałem Ciebie tematem pracy w roli Trenera Finansowego Akademii Doradcy, którego wyzwaniem będzie pomoc w podnoszeniu standardu życia Uczestników naszych szkoleń, w osiąganiu Sukcesu przez naszych Klientów, napisz do mnie maila i przekonaj, że to właśnie Ciebie powinienem przyjąć do zespołu Trenerów Finansowych.

PAMIĘTAJ, że kurs odbywa się na zasadach pre-launchu, dlatego też od drugiej edycji, cena kursu Trenerów Finansowych będzie wyższa. Biorąc udział w edycji grudniowej, oszczędzasz ponad dwa tysiące złotych!

Aby przesłać swoje zgłoszenie, skorzystaj z
Formularza Kontaktu ->>

Zapraszam serdecznie do realizacji
tego Wielkiego Projektu,

fs
Franciszek
Staniszewski

Kurs Trenerów Finansowych Akademii Doradcy odbędzie się w Warszawie przy ul. Muranowskiej 2 – niedaleko Starego Miasta. Aby zaplanować swój udział w seminarium, przestudiuj mapkę dojazdu: