Twój osobisty Certyfikat Stałej Pomocy Prawnej

fs

Z webinaru, w którym wziąłeś udział już wiesz, że najlepszym dla Ciebie i Twoich bliskich rozwiązaniem jest posiadanie Certyfikatu Stałej Pomocy Prawnej.

Wydawcą Certyfikatu jest Spółka Euro Capital, której przedmiotem działalności jest świadczenie kompleksowych usług prawniczych obejmujących wszystkie dziedziny prawa, dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

W formie powtórki najważniejszych informacji z webinaru, przejrzyj krótką prezentację przygotowaną przez Wojtka Chomańskiego. To tylko cztery slajdy z wiedzą o Certyfikatach Stałej Pomocy Prawnej w pigułce:

[metaslider id=7327]

Posiadając taki Certyfikat, zarówno Ty jak też Twoja najbliższa rodzina możecie w każdej chwili korzystać z bezpłatnych konsultacji prawnych, których udzielają telefonicznie oraz mailowo prawnicy doświadczeni z różnych dziedzin prawa.

Certyfikat Stałej Obsługi Prawnej

Certyfikat kupujesz tylko raz na całe swoje życie a później możesz korzystać dowolną ilość razy z bezpłatnej pomocy prawnej – przez wiele wiele lat. Czyż nie jest to genialne rozwiązanie?!

W jaki sposób dokonać zakupu Certyfikatu Stałej Pomocy Prawnej?

Ponieważ jestem Partnerem współpracującym z Euro Capital Sp. z o.o., możesz na tej stronie internetowej dokonać zakupu Certyfikatu w cenie zaledwie 50 PLN! Po opłaceniu zamówienia w ciągu kilku dni otrzymasz listem poleconym swój Certyfikat Stałej Pomocy Prawnej oraz specjalny Załącznik gwarantujący bezpłatne konsultacje prawne. Dokumenty: Certyfikat i Załącznik będą podpisane przez Panią Prezes Euro Capital Sp. z o.o.

Ponieważ Certyfikaty są dostarczane listem poleconym za pośrednictwem Poczty Polskiej, zapoznaj się z całkowitym zestawieniem kosztów zakupu tego unikalnego dokumentu:

Certyfikat 50,00 zł
Koperta bąbelkowa 1,00 zł
List polecony priorytet 6,80 zł
RAZEM 57,80 zł

Aby raz na całe życie zamówić dla siebie i swojej rodziny Certyfikat, KLIKNIJ:

Franciszek Staniszewski

Życzę wielu sukcesów,

Franciszek
Staniszewski

P.S.
Oczywiście wraz z Certyfikatem otrzymasz fakturę na pełną kwotę przelewu. W zmówieniu podaj adres, pod który listonosz ma dostarczyć Twój Certyfikat. Jeżeli adres dostawy różni się od danych do faktury, prześlij te dane za pomocą Formularza Kontaktowego