Spełniamy finansowe marzenia..

fs

Witaj,

Zdecydowałem się złożyć Ci niecodzienną propozycję. Przeczytaj tę stronę uważnie w całości, ponieważ widzisz ją tylko raz i na dodatek zniknie ona bezpowrotnie już za 15 minut!

Masz TYLKO 15 minut, aby docenić wagę złożonej propozycji i podjąć decyzję! Pamiętaj jednak, że to Nie Jest Propozycja dla każdego! Jeżeli NAPRAWDĘ masz Wielkie Cele i przekonasz mnie, że Ci na nich Naprawdę zależy, zadzwonię do Ciebie osobiście, aby opowiedzieć, jak mogę Ci pomóc w ich osiągnięciu?

A teraz uruchom wyobraźnię..

fsJakie są Twoje marzenia..? Jeżeli marzysz o pięknym domu z ogrodem w zieleni, nowoczesnym mieszkaniu w bezpiecznej dzielnicy czy też pachnącej nowością komfortowej limuzynie – jesteś we właściwym miejscu!

……………………………..

fsByć może przechodzisz trudny etap w życiu, niemądrze się zadłużyłeś i  marzysz o pozbyciu się spędzających sen z Twoich powiek zobowiązań finansowych – również jesteś we właściwym miejscu!

……………………………..

fsA może marzeniem Twoim są regularne dochody bez wychodzenia z domu na poziomie kilku, kilkunastu a nawet kilkudziesięciu tysięcy dolarów miesięcznie – jesteś NAPRAWDĘ we właściwym miejscu!

 

Zapewne zastanawiasz się, jak mogę Ci pomóc?

Harv Eker – autor książki „Bogaty albo biedny – po prostu różni mentalnie..” zachęca, aby często zadawać sobie pytanie: – Jak dzisiaj mogę pomóc większej ilości osób? Strona internetowa, którą właśnie czytasz jest częścią mojej odpowiedzi na pytanie Harva. Zdecydowałem wykorzystać swoje doświadczenia oraz energię i entuzjazm osób, z którymi znam się, przyjaźnię i współpracuję od lat, aby pomóc tysiącom osób – również Tobie.

Już za chwilę poproszę Ciebie o wypełnienie krótkiej Ankiety. To od wyniku tej Ankiety będzie zależało, czy zaproszę Ciebie do grona osób, którym pomogę dokonać ogromnej przemiany w życiu i zrealizować Duży Cel.

Jeżeli jesteś wstępnie zainteresowany, czytaj dalej..

Ankieta ma spełnić dwa ważne zadania:

  1. Tobie pozwoli uświadomić, czy rzeczywiście gotów jesteś do wprowadzenia w swoim życiu głębokich zmian?
  2. Mnie zaś pozwoli upewnić się, czy wraz z moim zespołem powinniśmy zaangażować się w realizację Twojego Celu?

WAŻNE!
Ankieta ma na celu weryfikację osób zainteresowanych moją pomocą. Proszę, abyś przy wypełnianiu Ankiety był szczery. Jedyną osobą, jaką możesz oszukać jesteś Ty sam.

Jeżeli jesteś naprawdę gotów i zaangażujesz się na 100%, w ciągu 1 – 2 – 3 miesięcy w Twoim życiu zajdą ogromne zmiany. Jeżeli nie jesteś gotów, stracimy bezcenne aktywa, jakimi jest czas wielu ludzi. Dlatego zanim wykonasz kolejny krok, głęboko się zastanów czy Twoją prawdziwą intencją jest, aby w ciągu 3 – 6 miesięcy zbudować fundament finansowy pod realizację nawet najbardziej ambitnych celów Twojego życia? Jeżeli TAK, czytaj dalej..

Domyślam się, że potrzebujesz więcej informacji. Jakie są więc dalsze kroki?

  1. Na początku wypełnisz Ankietę – jeżeli chcesz iść ze mną dalej.
  2. Mailem otrzymasz ode mnie informację o kwalifikacji lub odmowie.
  3. Zadzwonię osobiście do Ciebie, aby umówić termin indywidualnego spotkania z Tobą, w celu zaprezentowania szczegółowego rozwiązania.
  4. Na zakończenie tego etapu zapytam Ciebie o decyzję.
  5. Dopracujemy ścieżkę realizacji Twojego Celu.
  6. Niezwłocznie zabierzemy się do pracy!

Przypominam, że do zamknięcia tej strony pozostało już tylko:

[COUNTDOWN id=”5147″]

Zachęcam, aby niezwłocznie przystąpić do wypełnienia Testu kwalifikujacego:

[wp_simple_survey id=”1″]

Jeżeli nie możesz już doczekać się chwili startu, aby zakwalifikować się do projektu, niezwłocznie wypełnij krótką Ankietą, KLIKAJĄC przycisk:
Zapisz mnie

fsZapraszam, ale tylko po
głębokim namyśle,

Franciszek Staniszewski

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.