Dowiedz się, jak możesz szybko
podnieść swoje kompetencje
finansowe w znaczący sposób?

Witaj,

czy zastanawiałeś się, jak to jest, że są osoby, którym mimo niewielkich wysiłków fortuna sprzyja – wszystko za co się wezmą jak za dotknięciem dłoni Midasa zamienia się w przysłowiowe złoto? Takie osoby nawet jeżeli stracą pieniądze, szybko wstają na nogi, z łatwością odbudowują utracony majątek i znów podążają drogą usłaną różami osiągając kolejne sukcesy.

Jak to jest, że większość ludzi mimo ciężkiej pracy uzyskuje niewielkie efekty, przez większość życia funkcjonując na granicy płynności finansowej? Co różni jedną grupę od drugiej? Zwykłe szczęście? A może przeznaczenie? Co szczególnego robią Ci z przysłowiowym dotykiem Midasa, że strumień Obfitości nigdy ich nie omija?

Statystyki dotyczące zamożności są jednoznaczne: na każde 100 osób w wieku 65 lat zaledwie 4 osoby są dobrze sytuowane i tylko 1 osoba jest niezależna finansowo! W takim razie powstaje pytanie:

 • Czy jest coś co możesz zrobić JESZCZE DZISIAJ, aby w ciągu najbliższych 30-u dni dramatycznie zwiększyć swoje szanse na zmianę finansowego przeznaczenia?

TAK, na szczęście TAK!

Oczywiście nie zmienisz swojej przeszłości, nie wymażesz historii rodzinnej, nie wyprzesz się dotychczasowych błędów i porażek. Możesz jednak zmienić swój stosunek do wszystkich traum, trudności i niepowodzeń. Przede wszystkim możesz wziąć pełną odpowiedzialność za siebie, swoich bliskich i całą swoją przyszłość i zacząć od kilku prostych kroków.. bo recepta jest na szczęście prosta - już ją ujawniam krok po kroku.

 • Zgodzisz się ze mną, że aby być dobrym chirurgiem, musiałbyś ukończyć studia medyczne, zostać lekarzem, przez wiele lat praktykować u boku uznanej sławy medycznej - najlepiej z tytułem profesorskim, odbyć niezbędne staże, zrobić specjalizację i przez wiele lat dzień po dniu zdobywać bezcenne doświadczenia pomagając tysiącom pacjentów..?

Jeżeli tak, to z jakiego powodu większość ludzi mimo tego, że nigdy nie uczyła się finansów, nie posiada elementarnej wiedzy o zarządzaniu pieniędzmi, nie używa nowoczesnych narzędzi do podejmowania racjonalnych decyzji finansowych - z jakiego powodu ci ludzie oczekują finansowego sukcesu?!

Odnieśmy to oczekiwanie do naszego przykładu z chirurgiem.. Pomyśl, czy zgodziłbyś się poddać operacji chociażby wyrostka robaczkowego wykonywanej przez studenta pierwszego roku medycyny? Czy zgodziłbyś się na taki zabieg, gdyby zamiast współczesnych narzędzi, nowoczesnej aparatury i zespołu lekarzy różnych specjalności pomagających w wykonaniu tego ważnego zabiegu, operacja miała być wykonana zardzewiałym nożem kuchennym i to bez znieczulenia?!

Oczywiście, że NIE!

To dlaczego większość ludzi przez kilkadziesiąt lat swojego życia samodzielnie "naprawia" swoje finanse zardzewiałym nożem kuchennym bez znieczulenia?! Pamiętaj, że osiąganie Sukcesu finansowego nigdy nie jest dziełem przypadku! Sukces finansowy jest efektem podejmowania tysięcy racjonalnych decyzji finansowych. Współczesne finanse są bardzo zaawansowaną dziedziną życia, dlatego musisz mieć dostęp do sprawdzonej wiedzy, używać nowoczesnych narzędzi adekwatnych do aktualnego rozwoju rynku, korzystać z pomocy doświadczonych specjalistów i pokochać swoje finanse, bo będziesz musiał zajmować się nimi codziennie - już do końca życia :)

I już ostatnia myśl zanim przejdziemy do części informacyjnej.. Pomyśl, komu powierzysz swoje auto, które ulegnie awarii? Oczywiście dobremu mechanikowi. Do kogo pójdziesz, aby podpisać umowę sprzedaży mieszkania? Oczywiście do notariusza. A co zrobisz, gdy rozboli Ciebie ząb? Sam go sobie wyrwiesz? Jeżeli jesteś rozsądny, to biegniesz do swojego dentysty.

Dlaczego to napisałem? Ponieważ od 25 lat działam w branży finansowej. Od 25 lat weryfikuję wiedzę, trenuję niezbędne umiejętności, stosuję optymalne narzędzia i pomagam w osiąganiu finansowego sukcesu tym, którzy zrozumieją, że aby zwiększyć swoje szanse, potrzebują mojej pomocy.

A więc zaczynamy..

Drogi Kliencie, czy znasz definicję szaleństwa Alberta Einsteina? Szaleństwem jest robić coś jak dotychczas i oczekiwań innych efektów.. Tak więc przestań być szalony! Zrób coś, czego nigdy nie robiłeś - zrób po to, aby uzyskać efekty, których nigdy wcześniej nie mogłeś osiągnąć. Zacznij od inwestycji w siebie - zacznij od zdobycia zaawansowanych kompetencji finansowych w przyspieszonym tempie - w ciągu zaledwie 30 dni! Zapewniam Ciebie, że istnieje droga na skróty. Jeżeli mi zaufasz, za miesiąc będziesz w zupełnie innym miejscu. Po roku - jeżeli wykonasz to, co zaproponuję, będziesz w zupełnie innej sytuacji finansowej. 

Czy jest jakieś ryzyko?

Tak :) Ryzykujesz tylko, że nauczysz się zupełnie nowych rzeczy. Uzyskasz przewagą nad 90% Twoich znajomych, przyjaciół, ale też konkurentów rynkowych. Dasz sobie szansę na radykalną zmianę finansowego przeznaczenia.

To jest Jednorazowa oferta o Unikalnej Wartości! Strona, którą czytasz jest adresowana do osób, które znając wartość moich szkoleń zdecydowały się postawić na dynamiczny rozwój swoich kompetencji finansowych i pragną dowiedzieć się: Jak w ciągu 30 dni mogą opanować finanse na poziomie eksperckim?

Jeżeli kiedykolwiek próbowałeś zdobyć niezależność finansową i wiesz już, jak to zadanie jest trudne, zachęcam do uważnego przestudiowania tego serwisu do końca. Zapewniam, że warto. Niżej znajdziesz atrakcyjną propozycję, która zniknie nieodwołalnie już za:

  1 day
  23 hours
  54 minutes
  28 seconds

Jeżeli zastanawiasz się, czy jesteś w stania poprawić swoją sytuację finansową, zbudować zamożność a może nawet osiągnąć finansową niezależność, popatrz na liczne przykłady Uczestników moich szkoleń:

Poznaj historię Piotra, który w ciągu 2 lat zbudował majątek wielkości 9 mln złotych, po czym sprzedał swoją firmę pracownikowi, aby korzystać z komfortu rentierstwa! Dzisiaj jest cenionym inwestorem i pokazuje innym ludziom, jak mogą to samo osiągnąć? Nie mniej spektakularna jest historia Edyty, która zamiast uskarżać się na stan swoich finansów, w ciągu 2 lat zdobyła 21 nieruchomości inwestycyjnych! Dzisiaj jest wytrawnym inwestorem, mentorem i coachem.

Mógłbym takich historii  opowiadać wiele. Co jednak je łączy? Co odmieniło życie tysięcy osób, które ukończyły seminaria prowadzone przeze mnie? Czynników sukcesu jest wiele, jednak jednym z najbardziej znaczących jest umiejętność posługiwania się kalkulatorem finansowym - umiejętność dokonywania zaawansowanych obliczeń. Czemu to ma służyć? Podejmowaniu trafnych decyzji finansowych.

Aby umożliwić jak największej liczbie osób zdobycie cennych kompetencji finansowych, zdecydowałem się uruchomić internetowy kurs zdobywania zaawansowanych kompetencji finansowych poprzez naukę obsługi kalkulatora finansowego HP 10BII. Ten niezwykle praktyczny 30-dniowy kurs przez najbliższe 48 godzin możesz zdobyć w atrakcyjnej PROMOCJI - w radykalnie obniżonej cenie wraz z 8-ma BONUSAMI o łącznej wartości nawet 590 PLN!

Tytuł kursu jest odpowiedzią na pytanie:

Wyobraź sobie, że przez cały miesiąc będziesz korzystać z mojej pomocy, zdobywając kompetencje finansowe w 30-dniowym intensywnym - internetowym kursie! Uwierz mi, to naprawdę niezwykła OKAZJA!

Nie musisz nawet posiadać kalkulatora finansowego. W cenie kursu otrzymasz emulator kalkulatora finansowego HP 10BII. Możesz go zainstalować na domowym lub firmowym komputerze z systemem Microsoft Windows lub Apple Mac OS!

Kurs Online odbywa się w niezwykle przyjaznej formie. Zautomatyzowany system dostarcza lekcje w formie filmowych nagrań bezpośrednio do komputerów Uczestników. Aby opanować unikalne umiejętności finansowe na poziomie eksperckim, możesz w każdej chwili włączyć się w ten kurs, rozpoczynając naukę od Lekcji Nr 1.

WAŻNE!

Jeżeli uważnie zapoznasz się z zawartością tego serwisu, możesz dodatkowo otrzymać 5 BONUSOWYCH szkoleń online o tematyce finansowej - za DARMO! Wartość wszystkich bonusów: 165,00 PLN! Jeżeli dobrze wykorzystasz najbliższe 48 godzin możesz zdobyć jeszcze 3 dodatkowe BONUSY w PROMOCJI o wartości 425 PLN!!! Informacje  o tym, jak w ciągu 30 dni opanować finanse na poziomie eksperckim oraz jak zdobyć 8 cennych Bonusów o łącznej wartości 590 zł, znajdziesz niżej. A więc czytaj dalej..

Kalkulator finansowy HP 10BII, to jest to słynne urządzenie, którego używają Absolwenci moich seminariów. Wśród nich są osoby, które dzięki zdobyciu zaawansowanych umiejętności finansowych odniosły ogromne sukcesy, zostały milionerami i multimilionerami. Wielu z nich to dzisiaj znani trenerzy, mówcy i mentorzy kolejnych pokoleń ludzi sukcesu.

Aby zobaczyć, jak działa kalkulator finansowy HP 10BII oraz jak możesz go wykorzystać w swoich osobistych oraz firmowych finansach, obejrzyj krótką prezentację. Jeżeli już ją widziałeś, możesz obejrzeć raz jeszcze - bo warto:

Prezentacja-30-dniowego-kursu-hp-10b2
Volume 90%
Press shift question mark to access a list of keyboard shortcuts
Keyboard Shortcuts
Play/PauseSPACE
Increase Volume
Decrease Volume
Seek Forward
Seek Backward
Captions On/Offc
Fullscreen/Exit Fullscreenf
Mute/Unmutem
Seek %0-9
00:00
00:00
07:25
 

Teraz i Ty możesz w łatwy sposób, nie wychodząc z domu, nie ponosząc wysokich kosztów za udział w drogich szkoleniach, możesz opanować unikalne w skali naszego kraju umiejętności. 30-dniowy kurs polega na studiowaniu finansów poprzez rozwiązywanie zadań finansowych, z którymi na co dzień spotyka się każdy użytkownik pieniądza. Bo przecież nasze życie to zbiór zadań finansowych, które jeżeli chcesz odnieść sukces, musisz umieć zdefiniować i poprawnie rozwiązać.. Oczywiście wdrażając rozwiązania tych zadań w swoim życiu.

Rozwiązywanie zadań z użyciem kalkulatora finansowego hp 10BII w niczym nie przypomina koszmaru szkolnego - jest łatwe, przyjemne i przebiega w pełnym komforcie.

Informacje o kursie

 • Autor kursu i trener prowadzący: Franciszek Staniszewski
 • Kanał dostępu: kurs online
 • Czas trwania: 30 dni
 • Początek kursu: chwilę po dokonaniu płatności.
 • Forma: Kursanci codziennie otrzymują link i hasło logowania do lekcji w postaci nagrań filmowych umieszczonych na serwerze.
 • Czas trwania każdej lekcji: 20 – 50 min.
 • W kursie zastosowano metody: pokaz, prezentacja, wykład, ćwiczenia, zadania finansowe, case study, zadania domowe.
 • Weryfikacja wiedzy: Kurs kończy się egzaminem internetowym.
 • Certyfikacja: Absolwenci kursu otrzymują prestiżowy certyfikat ze złotą tłoczoną pieczęcią (zobacz niżej).
 • Autorzy zadań finansowych w kursie: Franciszek Staniszewski – Doradca Finansowy EFG, Bogdan Drewnowski – Doradca Finansowy EFC w Europejskiej Akademii Planowania Finansowego (EAFP).

W programie kursu

 • Podstawowe wiadomości o finansach.
 • Procent składany i dyskontowanie.
 • Regularne i nieregularne przepływy finansowe.
 • Obliczanie zmian wartości pieniądza w czasie: w pamięci oraz za pomocą Excela.
 • Metodologia rozwiązywania zadań finansowych przy pomocy kalkulatora finansowego HP 10BII w 4 prostych krokach.
 • Wykresy zadań finansowych.
 • Nauka obsługi kalkulatora finansowego HP 10BII: rejestry finansowe, biznesowe i statystyczne, działania z wykorzystaniem magazynów pamięci, klawisze funkcyjne.
 • Precyzyjne liczenie zmian wartości pieniądza w czasie z wykorzystaniem kalkulatora finansowego HP 10BII.
 • Rozwiązywanie zadań finansowych: stopy procentowe, efekty działania inflacji, obliczenia związane z kredytami: raty równe i malejące, harmonogramy spłat, porównania kredytów złotówkowych i walutowych, leasing, instrumenty inwestycyjne: lokaty i fundusze inwestycyjne, obliczanie podatku Belki, podatki w instrumentach inwestycyjnych, porównanie efektów działania różnorodnych instrumentów finansowych, renty kapitałowe, etc.
 • Zadania z obszaru biznesu: narzut, koszt, cena marża, podatek VAT.
 • Zagadnienia Cash Flow - metody dynamicznej oceny atrakcyjności projektów inwestycyjnych za pomocą współczynników NPV oraz IRR.
 • Zagadnienia statystyczne: średnia, średnia ważona, odchylenie standardowe, regresja liniowa i współczynnik korelacji.
 • Wprowadzenie do świata inżynierii finansowej.

Na zakończenie 30-dniowego kursu, w zamian za wypełnienie internetowej Ankiety, otrzymasz dodatkowy BONUS w formie wybranej przez siebie filmowej Pigułki inspiracji oraz ozdobny Dyplom w formacie PDF do samodzielnego wydruku. Dyplom ten prześlemy Ci mailem.

Jeżeli zależy Tobie na potwierdzeniu zdobytych kompetencji, nieodpłatnie możesz przystąpić do egzaminu końcowego. Egzamin, tak jak cały kurs również odbywa się przez internet. PAMIĘTAJ, że egzamin nie jest obowiązkowy – stanowi opcję dla tych, którym zależy na potwierdzeniu zdobytych kompetencji finansowych!

Nowy wzór Certyfikatu ukończenia 30-dniowego kursu online

Nagrodą za pozytywne zdanie egzaminu jest prestiżowy Certyfikat ukończenia kursu, wydrukowany na ozdobnym papierze i opatrzony srebrną tłoczoną pieczęcią oraz moim oryginalnym podpisem. Certyfikat ten prześlemy Ci listem poleconym, abyś mógł zawiesić go nad swoim biurkiem.

30-dniowy kurs online składa się z następujących etapów:

Po kursie będziesz potrafił

 • W ciągu 30 sekund porównać kilka wariantów kredytu, zaś w ciągu 3 min. rozwiązać nawet najbardziej złożone zadanie finansowe, z którym będziesz miał do czynienia w swoich osobistych finansach.
 • Zanim pracownik banku zrobi kalkulację, Ty będziesz już znał prawidłowy wynik i ewentualnie zapytasz o ukryte koszty.
 • Będziesz mógł z łatwością weryfikować oferty instytucji finansowych oraz kompetencje doradców finansowych.
 • Unikniesz wielu finansowych pułapek.
 • Dasz sobie szansę na osiągnięcie ponadstandardowych efektów w swoich finansach osobistych i firmowych.

W ramach 48-godzinnej PROMOCJI możesz skorzystać z 80-zł rabatu na zakup tego unikalnego 30-dniowego kursu, kupujące go:

zamiast w cenie 297,00 zł w promocji tylko za 217,00 zł

Niżej znajdziesz informacje o 8 BONUSACH wartości 590 PLN, które
otrzymasz za DARMO, kupując 30-dniowy kurs obsługi
kalkulatora finansowego HP 10BII w Promocji

Aby już za chwilę rozpocząć zdobywanie kompetencji finansowych na poziomie eksperckim w 30-dniowym internetowym kursie obsługi kalkulatora finansowego HP 10BII, przejdź do sklepu internetowego Finansowe-Marzenia.pl, KLIKAJĄC przycisk:

To prawdziwa OKAZJA! Uczestnicy moich seminariów inwestycyjnych za tę wiedzę zdobywaną w ciągu jednego weekendu płacili nawet 4620 PLN!!! Zastanawiasz się dlaczego tak tanio sprzedaję 30-dniowy kurs? To proste, ponieważ przekazując Tobie całą tę unikalną wiedzę w formie kursu online i Ty i ja oszczędzamy czas, wysiłek i pieniędze.

Zwróć uwagę, że uczestnicząc w kursie online, oszczędzasz na kosztach:

 • Podróży do Warszawy.
 • Hotelu i droższego wyżywienia poza domem.
 • Dojazdu pomiędzy hotelem a salą szkoleniową.
 • Odrywania się od pracy i rodziny.
 • Odsypiania zmęczenia po intensywnym kursie.

Możesz jednak w zaciszu swojego domu lub biura pracować w dowolnym tempie, samodzielnie decydując kiedy zrealizujesz kolejne lekcje 30-dniowego kursu. A wszystko tylko za jedyne 217 zł : 4620 zł = 5% pierwotnej ceny!

Opinie Uczestników szkoleń

Szkolenia Franciszka Staniszewskiego cieszą się wielką renomą. Oto przykłady wypowiedzi zadowolonych Uczestników wybrane z Ankiet wypełnionych na gorąco po zakończeniu jednego z finansowych seminariów:

Jeżeli myślisz o swoich finansach poważnie, chciałbyś zmienić swoje życie, ale także wziąć odpowiedzialność za edukację finansową swojej rodziny, to szkolenie jest dla Ciebie. Pełen profesjonalizm! Piotr Ostapowicz, Białystok

Wspaniałe 30 dni z kursem obsługi kalkulatora finansowego, dzięki którym podniesiesz swoją świadomość finansową oraz zdobędziesz praktyczną wiedzę, której nie przekazują na studiach. Grzegorz Dec, Koszalin

Wyjątkowo praktyczna wiedza przekazywana na seminarium w sposób, który umożliwia wdrożenie w życiu - po to, aby bardziej świadomie podejmować decyzje finansowe. Świetnie poprowadzone seminarium! Wyjątkowa oferta na rynku szkoleń! Anna Pawelak, Kraków

Nie przegap tego kursu! Ta wiedza może nie zapewni Tobie sukcesu, ale bez niej Twoje finansowe życie będzie wyglądać, jak gra w ruletkę. Mnóstwo praktyki i faktów. Gorąco polecam! Robert Wieczorkiewicz, Londyn

Najlepsze szkolenie finansowe, jakie można sobie wyobrazić. Żadne "Hokus-Pokus", tylko praktyczna wiedza, o której nawet się nigdy nie myślało. Niesamowite przebudzenie wręcz, otworzenie oczu na świat finansów. Katarzyna Wolszczak, Warszawa

Ogromnie polecam ze względu na praktyczną stronę zajęć, co stanowi 90% kursu. Uczy nowego spojrzenia na takie zagadnienia jak kredyty i inwestycje. Kaszubowska Anna, Wałbrzych

Praktyczne, celne porady, porządkujące jeden z najważniejszych obszarów życia. Bardzo dobry trener, świetna atmosfera, zwracanie uwagi na ważne wartości, szerszy aspekt bogactwa. Bartek Ślazyk, Wrocław

Wyśmienite szkolenie i warte czasu i pieniędzy. Jacek Tlałka, Bielany

Każdy człowiek powinien wziąć udział w takim szkoleniu. Marek Woźniakowski, Łódź

Jeśli moja opinia przekona Ciebie do udziału, to poproszę o 10% od zysku, który wygeneruje Ci to szkolenie?? Monika Wysocka, Poznań

Ogromna wiedza, łatwość w jej przekazywaniu, utrzymanie uwagi słuchaczy, bardzo dobry trener. Jan Howaniec, Sosnowiec

Trener to osoba bardzo kompetentna. Takiej wiedzy i umiejętności nie słyszałem dawno. Tomasz Łapuć, Olsztyn

Zdobędziesz tu motywację i wiedzę, jakiej nikt inny w Polsce nie oferuje. Wiem. Sprawdziłem! Daniel Opolski, Warszawa

Tej wiedzy nie otrzymasz w szkole, czy na studiach. Jeśli jesteś zainteresowany udziałem, warto. Jacek Florkiewicz, Rzeszów

Dla mnie to zwrot o 180 stopni w sposobie myślenia. Ewa Sawicka, Łomianki

Profesjonalizm - tak bym powiedziała osobie zainteresowanej udziałem w kolejnej edycji kursu. Anna Wentyk, Gorzów Wlkp.

Jak zawsze profesjonalnie i "na temat". Franku dziękuję! Marcin Kryszczuk, Warszawa

Czy wziąć udział w seminarium? OCZYWIŚCIE! Edward Ciesielski, Poznań

Mega super kompetentny trener. Agnieszka Wójtowicz, Puławy

Myślę, że dzięki temu szkoleniu nakręcę koło biznesu. Dziękuję! Ula Nowak, Myślenice

Dobra inwestycja czasu i pieniędzy. Eligiusz Sidor, Warszawa

Aby rozpocząć przygodę ze zdobywaniem unikalnych w skali naszego kraju kompetencji finansowych, dodaj do koszyka 30-dniowy kurs obsługi kalkulatora finansowego HP 10BII, KLIKAJĄC w przycisk:

Pozwól, że przypomnę raz jeszcze.. Nie musisz kupować kalkulatora finansowego, aby wziąć udział w 30-dniowym kursie! Po opłaceniu uczestnictwa w internetowym kursie obsługi kalkulatora HP 10BII, ZA DARMO otrzymasz emulator kalkulatora, czyli kalkulator finansowy w wersji elektronicznej do zainstalowania na Twoim komputerze.

Kalkulator finansowy HP 10BII - firmy Hewllet Packard, jest urządzeniem ułatwiającym błyskawiczne podejmowanie decyzji finansowych. Takich urządzeń używają profesjonalni inwestorzy, biznesmeni oraz doradcy finansowi na całym świecie.

Wyobraź sobie jaką przewagę w podejmowaniu decyzji finansowych uzyskasz na rynku używając na co dzień kalkulatora finansowego?

Informacje o autorze kursu

Franciszek Staniszewski - trener i mówca, autor projektów szkoleniowych. Od 25 lat związany z rynkiem finansowym i biznesem. Posiada certyfikaty: LIMRA, Finacial Services Training College, European Financial Guide w Europejskiej Akademii Planowania Finansowego (EAFP), American Sales Masters oraz doświadczenie jako doradca, menedżer i trener. Ekspert w PARP w zakresie programów dla przedsiębiorców. Realizował liczne projekty edukacyjne dla dużych korporacji. Przeszkolił 150 dyrektorów największego w Polsce banku. Pomysłodawca i współtwórca legendarnego Seminarium dla Inwestorów w Nieruchomości e-ProfitSystem. Współprowadził to seminarium w Warszawie i w Londynie. W ciągu 5 lat kurs ten ukończyło ponad 1700 osób. Autor sukcesu sprzedażowego tego historycznego już kursu - ponad 4 mln zł ze sprzedaży.

W trakcie III Zjazdu Absolwentów Seminarium dla Inwestorów w Nieruchomości doliczyliśmy się 30-u milionerów, którzy osiągnęli swój sukces po kursie. W 2005 r. wraz ze wspólnikiem przygotował do pracy 56 trenerów finansowych. Udzielał wywiadów dla Radia Infor i Radia Londyn. Był zapraszany jako ekspert przez TVN CNBC Biznes oraz TVN24. Pomysłodawca Kuźni Milionerów i Wtorkowych Spotkań Biznesowych, Właściciel marki Akademia Doradcy. Autor i prowadzący seminarium Finansowy Ekspert. Twórca narzędzi do zarządzania finansami osobistymi pod nazwą Analizator Przepływów Finansowych, filmowych Pigułek inspiracji i dużej liczby szkoleń online. W przeszłości Prezes PremiumProfit Sp. z o.o., zaś obecnie Właściciel i Dyrektor londyńskiej European Trade Advisory Center Ltd.

Misją Franciszka Staniszewskiego jest pomaganie Klientom w budzeniu ich prawdziwej wielkości oraz w podnoszeniu ich życia na wyższy poziom doskonałości poprzez dzielenie się doświadczeniem, wiedzą, trenowanie umiejętności oraz inspirowanie do osiągania zasłużonego sukcesu.

FAQ - odpowiedzi na pytania

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej jak w ciągu 30 dni opanować finanse na poziomie eksperckim posługując się kalkulatorem finansowym HP 10BII, przeczytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez osoby zainteresowane udziałem w kursie:

 1. Nie jestem ekonomistą, nie byłem też zbyt dobry z matematyki, obawiam się, czy kurs nie będzie dla mnie zbyt trudny i czy poradzę sobie?
  Kurs jest nagrany, jako Finanse dla Niefinansistów. Oznacza to, że prowadzony jest językiem prostym, zrozumiałem dla niefachowców. Stosowane są specjalne metody, aby również osoby spoza branży finansowej mogły opanować nawet najbardziej zaawansowane umiejętności. Materiał został podzielony ma małe porcje wiedzy, co powoduje, że Uczestnik nie czuje obciążenia a każdą z lekcji może wielokrotnie przestudiować.

 2. Czy muszę posiadać kalkulator finansowy, a jeżeli go nie mam, czy to oznacza, że jego zakup podniesie koszt kursu?
  Nie musisz posiadać kalkulatora. Uczestnicy pracują na emulatorach kalkulatorów, które są instalowane na prywatnych komputerach. Emulatory kalkulatora finansowego HP 10BII posiadają dokładnie te same funkcje, co fizyczne urządzenie. Nawet wygląd emulatorów do złudzenia przypomina prawdziwe fizyczne kalkulatory. Emulator kalkulatora HP 10BII otrzymasz ode mnie w cenie kursu.

 3. Ponieważ kurs już wystartował, czy dołączenie w tym momencie nie spowoduje utraty kilku lekcji?
  Linki i hasła do każdej lekcji przesyłane są automatycznie co 24 godziny od chwili aktywacji Twojego adresu na liście wysyłkowej kursu. Każdy nowy Uczestnik kursu niezależnie od chwili rozpoczęcia nauki, otrzymuje cały kurs rozpoczynając od lekcji Nr 1.

 4. Słyszałem od osoby, która uczestniczyła w Twoich seminariach, że kalkulator finansowy posiada duże możliwości. Po co jednak miałbym się uczyć obsługi urządzenia, czy nie wystarczy wiedza finansowa?
  Gdyby nie wielorakie zastosowania kalkulatora w życiu, sama nauka obsługi kalkulatora byłaby zbędną abstrakcją. W kursie uczymy się finansów wykorzystując do tego celu kalkulator finansowy. Kurs ma wymiar wybitnie praktyczny. W kursie m.in. rozwiązujemy  zadania finansowe, które odzwierciedlają typowe problemy z życia każdego użytkownika pieniądza. Kalkulator przyspiesza i ułatwia zrozumienie zagadnień finansowych.

 5. W najbliższym czasie planuję krótki urlop i nie będę mógł uczestniczyć w kilku lekcjach kursu. Czy w ten sposób nie stracę ważnej wiedzy? Boję się zaległości.
  Nie ma obaw. Dostęp do poszczególnych lekcji kursu jest wysyłany codziennie. Same lekcje zamieszczone są na serwerze i będą na Ciebie czekały po powrocie z urlopu. To Ty decydujesz, w jakim tempie będziesz studiował poszczególne lekcje. W ciągu 30-dni otrzymasz dostęp do wszystkich lekcji. Kurs zaś możesz rozłożyć nawet na 2 – 3 miesięcy, chociaż tak wolnego tempa nauki nie polecam.

 6. Jakie są najważniejsze korzyści z ukończenia 30-dniowego kursu obsługi kalkulatora finansowego HP 10BII?
  • W ciągu 30 sek. będziesz potrafił porównać nawet kilka wariantów kredytu, zaś w ciągu 3 min. rozwiązać nawet najbardziej złożone zadanie finansowe, z którym będziesz miał do czynienia w swoich osobistych finansach.
  • Zanim pracownik banku zrobi kalkulację, Ty będziesz już znał prawidłowy wynik i ew. zapytasz o ukryte koszty.
  • Będziesz mógł z łatwością weryfikować oferty instytucji finansowych oraz kompetencje doradców finansowych.
  • Unikniesz wielu groźnych pułapek finansowych.
  • Dasz sobie szansę na osiągnięcie ponadstandardowych efektów w swoich finansach osobistych i firmowych.

Jestem pewien, że odpowiedzi na powyższe pytania, pozwoliły Ci jeszcze lepiej zrozumieć istotę 30-dniowego kursu oraz docenić jego wielką przydatność w Twoich osobistych i firmowych finansach.

Aby rozpocząć przygodę ze zdobywaniem unikalnych w skali naszego kraju kompetencji finansowych, dodaj do koszyka 30-dniowy kurs obsługi kalkulatora finansowego HP 10BII, KLIKAJĄC w przycisk:

5 Bonusowych Szkoleń Online

Jeżeli jesteś już zdecydowany, aby opanować unikalne umiejętności finansowe w 30-dniowym kursie obsługi kalkulatora finansowego HP 10BII i złożysz za chwilę zamówienie, otrzymasz dodatkowo i zupełnie ZA DARMO 5 BONUSOWYCH szkoleń online, wspierających rozwój Twoich kompetencji finansowych! Łączna wartość Bonusów wynosi 165,00 PLN!!!

 • BONUS Nr 1 - szkolenie online, pt.: Jak odnieść sukces, przekraczając ograniczenia Twojego umysłu? WARTOŚĆ Bonusu 45,00 PLN
 • BONUS Nr 2 - szkolenie online, pt.: Jak inteligentnie zatrudnić pieniądze do budowania osobistej zamożności? WARTOŚĆ Bonusu 45,00 PLN
 • BONUS Nr 3 - Pigułka inspiracji, pt.: Jak w 15 minut przygotować plan finansów całego życia i poprawnie zweryfikować go za pomocą Bilansu Finansów Osobistych? WARTOŚĆ Bonusu 25,00 PLN
 • BONUS Nr 4 - Pigułka inspiracji, pt.: Góra milionera, czyli cztery najbardziej efektywne drogi do budowania osobistej zamożności. WARTOŚĆ Bonusu 25,00 PLN
 • BONUS Nr 5 - Pigułka inspiracji, pt.: Cztery kroki do miliona Bodo Schäfera. WARTOŚĆ Bonusu 25,00 PLN

Łączna wartość 5-ciu BONUSÓW wynosi 165,00 PLN

Warunki Promocji

Tylko w tej 48-godzinnej Promocji i NIGDY więcej możesz zdobyć udział w 30-dniowym kursie obsługi kalkulatora finansowego HP 10BII na specjalnych warunkach - w obniżonej cenie wraz z BONUSAMI dodatkowymi o wartości 425 PLN!!!

 • BONUS Nr 6 - 27% rabat od ceny zakupu 30-dniowego kursu obsługi kalkulatora finansowego HP 10BII. WARTOŚĆ Bonusu 80,00 PLN
 • BONUS Nr 7 - ponad 2 godz. szkolenie online: 10 Tajemnic Sukcesu w MLM, czyli jak w ciągu 24 miesięcy w polskich warunkach zbudować przychód z biznesu na poziomie 20 tys. złotych miesięcznie? WARTOŚĆ Bonusu 45,00 PLN
 • BONUS Nr 8 - sesja indywidualnego coachingu finansowego z Franciszkiem Staniszewskim. Coaching odbędzie się po ukończeniu lekcji Nr 30 - przed egzaminem końcowym 30-dniowego kursu obsługi kalkulatora finansowego HP 10BII. WARTOŚĆ Bonusu 300,00 PLN

Łączna wartość wszystkich 8-iu BONUSÓW do zdobycia wynosi 590,00 PLN!

Ilość wiedzy, inspiracji i patentów jest imponująca. Wszystkie materiały mają dużą wartość merytoryczną. Jeżeli zdobytą w 30-dniowym kursie oraz szkoleniach BONUSOWYCH wiedzę wdrożysz w swoich osobistych i firmowych finansach, z pewnością odniesiesz bardzo wymierne korzyści - również te liczone w złotówkach.

Zachęcam do zakupu 30-dniowego kursu obsługi kalkulatora finansowego HP 10BII na warunkach Promocji już TERAZ, ponieważ strona z tą atrakcyjna ofertą nieodwołalnie zniknie już za:

  1 day
  23 hours
  54 minutes
  28 seconds

Zapoznałeś się z zawartością serwisu internetowego. Znasz wartość 30-dniowego kursu oraz pakietu BONUSÓW. Dostrzegasz korzyści wynikające z wdrożenia w swoim biznesie kompetencji nauczanych w kursie online. Teraz liczy się już tylko Twoja decyzja! Aby złożyć zamówienie, KLIKNIJ przycisk:

Życzę wielu inspiracji i do zobaczenia
w 30-dniowym kursie ONLINE
być może już za chwilę,

Franciszek
Staniszewski

© Copyright by Franciszek Staniszewski
2018 - All Rights Reserved

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.