Zamów Pakiet Certyfikatów Stałej Pomocy Prawnej

fs

Ponieważ dokonałeś już zakupu Certyfikatu Stałej Pomocy Prawnej Euro Capital Sp. z o.o. i dobrze znasz korzyści wynikające z posiadania tego cennego dokumentu, dowiedz się teraz, jak podejmując z nami współpracę możesz osiągnąć dużo większe korzyści?

Certyfikat Stałej Pomocy Prawnej jest narzędziem realizacji misji Euro Capital, zaś sprzedaż Certyfikatów realizowana przez Współpracowników jest doskonałym sposobem na rozwój własnego biznesu.

Aby przypomnieć sobie najważniejsze argumenty przemawiające za podjęciem współpracy, zapraszam do zapoznania się z krótką prezentacją, którą przygotował Wojtek Chomański. Dowiesz się z niej, dlaczego warto zaangażować się w dystrybucję Certyfikatów?

[metaslider id=7383]

Każdy Współpracownik na mocy Umowy o Współpracy może zamówić Certyfikaty do dystrybucji – w pakietach po 50 i 100 sztuk – w cenie 1 zł za 1 Certyfikat! Wraz z pakietem Certyfikatów zamawiasz również komplet Identyfikatorów Klienta, które są noszone w portfelach posiadaczy Certyfikatów Stałej Pomocy Prawnej.

Na zakupiony pakiet materiałów do dystrybucji otrzymasz mailem fakturę w formacie PDF. W cenę zamówienia wliczona została koperta oraz koszty przesyłki listem poleconym priorytetowym.

WAŻNE!
1. Zamówienie dowolnego pakietu Certyfikatów na tej stronie jest wstępną deklaracją podjęcia współpracy z Euro Capital Sp. z o.o.
2. Ode mnie otrzymasz zamówiony pakiet Certyfikatów, zaś z Euro Capital otrzymasz Umowę o Współpracy, podpisaną przez Panią Prezes.
3. W celu aktywowania Twojej współpracy koniecznie odeślij 1 egz. umowy podpisany przez Ciebie na stronie 4 oraz z parafkami na stronach 1-2-3.

Tak się przedstawia kalkulacja kosztów zakupu pakietu Certyfikatów:

Pakiet 50 sztuk 100 sztuk
Certyfikaty prawne 50,00 zł 100,00 zł
Identyfikatory klienta 12,00 zł 24,00 zł
Koperta bąbelkowa 1,00 zł 1,00 zł
List polecony priorytet 4,20 zł 7,70 zł
RAZEM 67,20 zł 132,70 zł

Standardowy koszt priorytetowego listu poleconego wynosi 11 złotych. Ponieważ przed chwilą dokonałeś zakupu osobistego Certyfikatu i opłaciłeś koszty dostawy, pakiet Certyfikatów wraz z Certyfikatem osobistym wyślemy w jednej kopercie. W ten sposób zaoszczędzisz 6,80 zł i dlatego w tabeli zamiast 11 złotych, doliczyliśmy już tylko 4,20 zł za pakiet 50 sztuk oraz 7,70 zł za pakiet 100 sztuk.

Zauważ, że współpracując z nami dysponujesz potężną dźwignią finansową i biznesową. Za sprzedaż 50 Certyfikatów otrzymasz: 50 x 50 zł = 2.500,00 zł, zaś ze sprzedaży 100 Certyfikatów 100 x 50 zł = 5.000,00 zł!

W ten sposób masz już na opłacenie stałych kosztów biznesu, masz doskonałą wartość dodaną dla Twoich Klientów i co najważniejsze, budujesz bierną sieć Klientów, którzy przez całe lata będą dostarczali Tobie przychodu pasywnego. To jest genialny sposób na wymarzone rentierstwo!

Aby złożyć swoje zamówienie, wybierz wielkość pakietu:

Życzę wielu sukcesów,

Franciszek
Staniszewski

P.S.
W zmówieniu podaj adres, pod który listonosz dostarczy dla Ciebie wybrany pakiet Certyfikatów. Jeżeli adres dostawy różni się od danych do faktury, prześlij te dane za pomocą Formularza Kontaktowego