Zapraszam do udziału w 7-dniowym kursie Online: Umawianie spotkań biznesowych przez telefon

fs

Zauważ, aby dokonała się sprzedaż, musisz spotkać się z klientem i złożyć mu ofertę. Telefon dzwoni – Twój klient jest zajęty. Nie odpowiada. Nie chce rozmawiać. Unika spotkań. Robi wszystko, aby się Ciebie pozbyć. Tracisz spokój. Jesteś wkurzony. Zniechęcasz się.. Jak często miewasz podobne doświadczenia?

Jeżeli przed wykonaniem telefonu intensywnie zastanawiasz się:

 • Jak mówić, aby rozmówca z chęcią wziął udział w prezentacji Twojej oferty?
 • Jak zmotywować rozmówcę do przyjęcia Twojej propozycji?
 • Jak rozmawiać z osobą, która odpowiedzialna jest za podejmowanie decyzji?
 • Jak skutecznie pokonać barierę sekretariatu?
 • Jak nawiązać relacje i wzbudzić zaufanie ważnej dla Ciebie osoby po drugiej stronie linii telefonicznej?
 • Jak rozmawiać, aby raz za razem umawiać spotkanie?

Jeżeli od udzielenia właściwych odpowiedzi na powyższe pytania zależy wynik finansowy Twojej firmy, losy ważnego projektu lub przetrwanie na wysoce konkurencyjnym rynku, zdobądź 7-dniowy kurs ONLINE pt.:7-dniowy kurs umawiania spotkań biznesowych

Jeżeli prowadzisz mały biznes, jesteś konsultantem, handlowcem, menedżerem, pracownikiem banku, może jesteś agentem ubezpieczeniowym, pośrednikiem kredytowym, czy też doradcą call center – słowem, jeżeli w Twojej pracy telefon odgrywa ważną rolę, ten 7-dniowy kurs ONLINE jest dla Ciebie.

Wiedza, którą przekazuję w 7-dniowym kursie ONLINE pochodzi w moich wieloletnich doświadczeń sprzedażowych, pracy menedżerskiej oraz z projektów realizowanych we współpracy z profesjonalnymi firmami call center zatrudniającymi nawet kilka tysięcy konsultantów telefonicznych. Kurs zawiera 5 godzin nagrań filmowych oraz ćwiczenia i narzędzia w formie 21 załączników do pobrania!

Zastanów się proszę nad czterema istotnymi pytaniami:

 1. Jak często każdego dnia używasz telefonu w pracy, w biznesie, lub też do komunikowania się ze swoimi bliskimi?
 2. W jakim stopniu od sprawnego posługiwania się telefonem zależy realizacja Twoich celów osobistych i zawodowych?
 3. Ile czasu zaoszczędziłbyś, gdybyś opanował niełatwą sztukę sprawnego umawiania spotkań biznesowych przez telefon?
 4. O ile wzrosłyby Twoje miesięczne dochody, gdybyś dzięki wdrożeniu sprawdzonych rozwiązań znacząco podniósł efektywność używania telefonu w pracy i biznesie?

Załóżmy, że jesteś handlowcem, który używa telefonu do umawiania spotkań z Klientami. Policzmy w takim razie, ile byś dodatkowo zarobił pieniędzy, gdybyś dzięki wiedzy zdobytej w 7-dniowy kursie zwiększył skuteczność umawianych spotkań o 15-20%? Taki wynik jest stosunkowo łatwy do osiągnięcia, nawet po wprowadzeniu nieznacznych korekt w sposobie umawiania spotkań.

Przykład

 • Na każde 10 rozmów telefonicznych umawiasz 3 spotkania handlowe (33%).
 • Z trzech umówionych spotkań codziennie odbywasz dwa spotkania handlowe (66%).
 • Co piąte Twoje spotkanie z Klientem kończy się sprzedażą (20%).
 • Średnia wartość transakcji jest na poziomie 1500 zł.
 • Twoja średnia prowizja z każdej transakcji wynosi 500 zł.
 • Twoje miesięczne wynagrodzenie wynosi: 20 dni pracy w mies. x 2 spotkania dziennie x 20% efektywności sprzedaży x 500 zł prowizji za każdą transakcję = 4 000,00 zł.

A teraz wyobraź sobie, że dzięki poradom zawartym w 7-dniowym kursie, poprawiłeś efektywność umawiania spotkań przez telefon tylko o 1 spotkanie dziennie. Zwróć uwagę, o ile zwiększy się Twoje comiesięczne wynagrodzenie? Oblicz, ile zyskasz w ciągu roku dzięki nowym kompetencjom?

 • Na każde 10 rozmów telefonicznych umawiasz już nie 3, lecz 4 spotkania handlowe (40%).
 • Z czterech umówionych spotkań codziennie odbywasz tylko o jedno spotkanie więcej, czyli 3 spotkania handlowe (75%).
 • Co piąte spotkanie z Klientem kończy się sprzedażą (nadal 20%).
 • Średnia wartość transakcji jest na poziomie 1500 zł.
 • Twoja średnia prowizja z każdej transakcji wynosi 500 zł.
 • Twoje miesięczne wynagrodzenie wynosi: 20 dni pracy w mies. x 3 spotkania dziennie x 20% efektywności sprzedaży x 500 zł prowizji za każdą transakcję = 6 000,00 zł.

Wow! Zwiększyłeś skuteczność umawiania spotkań biznesowych TYLKO o 1 spotkanie dziennie, ale Twoje miesięczne dochody wzrosły aż o 50%! Oznacza to, że miesięcznie zarobiłeś dodatkowe 2.000 zł, zaś w ciągu roku dzięki zainwestowaniu symbolicznej kwoty w 7-dniowy kurs umawiania spotkań biznesowych przez telefon, zarobiłeś dodatkowe 24.000 zł!!!

Program 7-dniowego kursu

Kurs online składa się z 7-iu Lekcji  w  formie filmowych  prezentacji trenera o łącznym czasie trwania blisko 5 godzin oraz 21 załączników w formacie PDF a także XLS do pobrania,  które zawierają pomocną wiedzę oraz ćwiczenia i narzędzia doskonalące opanowanie kluczowych w kursie umiejętności.

Nr Lekcji
Temat Lekcji
Załączniki
Nr 1
35:48 min.
Przygotowanie do telefonicznej rozmowy biznesowej.
3
Nr 2
44 min.
Złote zasady prowadzenia biznesowej rozmowy przez telefon.
3
Nr 3
40:15 min.
Analiza 7+1 efektywnych scenariuszy umawiania spotkań biznesowych przez telefon.
2
Nr 4
22:40 min.
Najskuteczniejsze sposoby radzenia z obiekcjami w telefonicznej rozmowie biznesowej.
2
Nr 5
43:32 min.
Sześć mocnych strategii poprawy skuteczności umawiania spotkań biznesowych przez telefon.
5
Nr 6
31:43 min.
BONUS Nr 1: Jak napisać niezwykle efektywny wielowariantowy scenariusz telefonicznej rozmowy sprzedażowej?
1
Nr 7
1:16 godz.
BONUS Nr 2: Jak zbudować imperium sprzedażowe w formie osobistego call center?
5
4 godz. 56 min.
RAZEM
21 sztuk

Po kursie będziesz potrafił:

 1. Wykorzystać telefon jako narzędzie do skutecznego zapraszania na spotkania biznesowe.
 2. Zdobyć wyraźną przewagę nad konkurentami.
 3. Obniżyć koszty rozmów telefonicznych / zaoszczędzić cenny czas.
 4. Zainteresować błyskawicznie klienta swoją ofertą.
 5. Uzasadnić powód dla którego dzwonisz do klienta.
 6. Pisać efektywne wielowariantowe scenariusze rozmów telefonicznych.
 7. Oceniać skuteczność wykonywanych rozmów.
 8. Zorganizować efektywnie pracujący zespół konsultantów telefonicznych.
 9. Opanować poszukiwane i bardzo cenione na rynku umiejętności.
 10. W łatwy sposób zwiększyć swoje dochody w znaczącym stopniu.

Na zakończenie 7-dniowego kursu, w zamian za wypełnienie internetowej Ankiety, otrzymasz dodatkowy BONUS w formie wybranej przez siebie filmowej Pigułki inspiracji oraz ozdobny Dyplom w formacie PDF do samodzielnego wydruku, który prześlemy Ci mailem. Dyplom ten dla niejednego pracodawcy będzie dużym atutem w Twoim CV.

Certyfikat ukończenia 7-dniowego kursu umawiania spotkań biznesowych przez telefon

Certyfikat Uczestnika 7-dniowego kursu z Londynu

Jeżeli zależy Ci na potwierdzeniu zdobytych kompetencji, nieodpłatnie możesz przystąpić do egzaminu końcowego. Egzamin, tak jak cały kurs również odbywa się przez internet. Aby zdać egzamin, należy poprawnie odpowiedzieć na minimum 12 z całkowitej liczby 20-u pytań. Co najmniej 60% odpowiedzi musi być poprawna. PAMIĘTAJ, że egzamin nie jest obowiązkowy – stanowi opcję dla tych, którym zależy na potwierdzeniu zdobytych kompetencji w zakresie telefonicznej rozmowy biznesowej!

Nagrodą za pozytywne zdanie egzaminu jest prestiżowy Certyfikat ukończenia kursu, wydrukowany na ozdobnym papierze i opatrzony srebrną tłoczoną pieczęcią oraz moim oryginalnym podpisem. Certyfikat ten prześlemy Ci listem poleconym, abyś mógł zawiesić go nad swoim biurkiem.

7-dniowy kurs online składa się z następujących etapów:

Schemat blokowy kursu online

Inwestycję w 7-dniowy kurs ONLINE ustaliłem na poziomie średnich rynkowych cen profesjonalnych kursów dla biznesu. Jestem przekonany, że zaproszenie do udziału w kursie odczytasz jako wartościową okazję.

  140,00 zł 

Niżej znajdziesz informacje o 4 BONUSACH wartości 100 PLN, które otrzymasz
za DARMO, kupując 7-dniowy kurs online o umawianiu
spotkań biznesowych przez telefon! 

Aby już za chwilę rozpocząć zdobywanie kompetencji w zakresie umawiania spotkań biznesowych przez telefon w 7-dniowym kursie online, przejdź do Formularza zamówienia, KLIKAJĄC przycisk:

koszyk

Informacje o autorze kursu i trenerze

Franciszek Staniszewski

Franciszek Staniszewski – trener i mówca, autor projektów szkoleniowych. Od 26 lat związany z rynkiem finansowym i biznesem. Posiada certyfikaty: LIMRA, Finacial Services Training College, European Financial Guide w Europejskiej Akademii Planowania Finansowego (EAFP), American Sales Masters oraz doświadczenie jako doradca, menedżer i trener. Ekspert w PARP w zakresie programów dla przedsiębiorców. Realizował liczne projekty edukacyjne dla dużych korporacji. Przeszkolił 150 dyrektorów największego w Polsce banku. Pomysłodawca i współtwórca legendarnego Seminarium dla Inwestorów w Nieruchomości e-ProfitSystem. Współprowadził to seminarium w Warszawie i w Londynie. W ciągu 5 lat kurs ten ukończyło ponad 1700 osób. Autor sukcesu sprzedażowego tego historycznego już kursu. W trakcie III Zjazdu Absolwentów doliczyliśmy się 30-u milionerów, którzy osiągnęli swój sukces po seminarium. W 2005 r. wraz ze wspólnikiem przygotował do pracy 56 trenerów finansowych. Udzielał wywiadów dla Radia Infor i Radia Londyn. Był zapraszany jako ekspert przez TVN CNBC Biznes oraz TVN24. Pomysłodawca Kuźni Milionerów i Wtorkowych Spotkań Biznesowych. Autor i prowadzący seminarium Finansowy Ekspert. Twórca narzędzi do zarządzania finansami osobistymi pod nazwą Analizator Przepływów Finansowych, filmowych Pigułek inspiracji i dużej liczby szkoleń online. W przeszłości Prezes PremiumProfit Sp. z o.o., zaś obecnie Dyrektor i Wspólnik w londyńskiej European Trade Advisory Center Ltd.

Przykłady opinii Uczestników kursu

Nie ważne czy masz za sobą wiele lat doświadczenia zawodowego czy dopiero zaczynasz karierę zawodową – ten kurs profesjonalnie przygotuje Cię, abyś osiągnął sukces.Tomasz Maszniew

Profesjonalnie przeprowadzony kurs online, z dużą ilością ćwiczeń – wiedza przekazana w sposób jasny i bardzo czytelny.Michał Reschke

Kurs jest ułożony logicznie, z podziałem na lekcje, a na dodatek w wersji online. Może z niego skorzystać dosłownie każdy, kto jest zainteresowany bez konieczności wyjazdu na szkolenie. Cena jest jak najbardziej adekwatna, a inwestycja się zwraca.Aleksandra Goraus

Jeśli czujesz się słaby w rozmowie telefonicznej, odczuwasz stres przed jej wykonaniem to polecam udział w 7- dniowym kursie umawiania spotkań biznesowych, który rozwieje Twoje obawy. Magda Salamon

Kurs ciekawy i warty uwagi. Porady sprawdzają się w praktyce i przynoszą efekty 🙂Małgorzata Koroś

Bardzo dobrze prowadzone zajęcia on-line, przedstawione w sposób przemyślany. Kurs zarówno dla początkujących, jak i osób chcących poszerzać swoją wiedzę w kontaktach z klientami.Paweł Huzarski

Jest to kurs dla każdego […] kurs porusza wiele zagadnień, które w szkoleniach w korporacjach nie są poruszane, ciekawy i motywujący do większej efektywności.Aneta Habigier

4 Bonusowe szkolenia online – w cenie!

Jeżeli jesteś już zdecydowany, aby opanować unikalne umiejętności z zakresu biznesowej rozmowy telefonicznej i dokonasz zakupu 7-dniowego kursu online, dodatkowo i zupełnie ZA DARMO otrzymasz 4 BONUSOWE szkolenia online o tematyce biznesowej! Łączna wartość wszystkich Bonusów, to: 100 PLN!

W pakiecie znajdują się BONUSY o wartości 100,00 zł, które otrzymasz za darmo:

BONUS Nr 1 – w prezencie filmowa Pigułka Inspiracji Nr 22: Pięć skutecznych metod na pokonanie bariery sekretariatu w biznesowej rozmowie telefonicznej. Wartość BONUSU 25 PLN

BONUS Nr 2 – w prezencie filmowa Pigułka Inspiracji Nr 14: Na czym polega tajemnica skutecznego zarządzania sprzedażą i dlaczego tak często menedżerowie sprzedaży ponoszą fiasko? Wartość BONUSU 25 PLN

BONUS Nr 3 – w prezencie filmowa Pigułka Inspiracji Nr 15: Jak zbudować narzędzie, dzięki któremu będziesz rekrutować tylko właściwe osoby do współpracy? WARTOŚĆ Bonusu 25 PLN

BONUS Nr 4 – w prezencie filmowa Pigułka Inspiracji Nr 25: Siedem rzeczy, o które musi zapytać Ciebie kandydat do pracy, abyś mógł być wstępnie zainteresowany jego osobą. WARTOŚĆ Bonusu 25 PLN

Łączna wartość 4-ech BONUSÓW wynosi 100 PLN

Ilość wiedzy, patentów i narzędzi jest ogromna i ma wielką wartość! Pamiętaj, że 7-dniowy kurs online o sztuce umawiania spotkań biznesowych przez telefon kupujesz w bardzo atrakcyjnej kwocie. Dodatkowo otrzymasz ode mnie wyżej wymienione Bonusy o łącznej wartości 100,00 PLN – za DARMO!!!

Zapoznałeś się z zawartością serwisu internetowego. Znasz wartość oferowanego 7-dniowego kursu oraz pakietu BONUSÓW. Dostrzegasz korzyści wynikające z wdrożenia w swoim biznesie kompetencji nauczanych w trakcie kursu online. Teraz liczy się już tylko Twoja decyzja!

Jest tylko jeden sposób, aby skorzystać z przygotowanych rozwiązań biznesowych oraz szeregu bonusów: KLIKNIJ przycisk i złóż zamówienie!

koszyk

Życzę wielu inspiracji i do zobaczenia
w zdobytych kursach online – być
może już za chwilę,

fs
Franciszek
Staniszewski