Franciszek Staniszewski

Franciszek Staniszewski z mikrofonemFranciszek Staniszewski – trener i mówca, autor projektów szkoleniowych. Od 26 lat związany z rynkiem finansowym i biznesem. Posiada certyfikaty: LIMRA, Finacial Services Training College, European Financial Guide w Europejskiej Akademii Planowania Finansowego (EAFP), American Sales Masters oraz doświadczenie jako doradca, menedżer i trener. Ekspert w PARP w zakresie programów dla przedsiębiorców. Realizował liczne projekty edukacyjne dla dużych korporacji. Przeszkolił 150 dyrektorów największego w Polsce banku. Pomysłodawca i współtwórca legendarnego Seminarium dla Inwestorów w Nieruchomości e-ProfitSystem. Współprowadził to seminarium w Warszawie i w Londynie. W ciągu 5 lat kurs ten ukończyło ponad 1700 osób. Autor sukcesu sprzedażowego tego historycznego już kursu.

W trakcie III Zjazdu Absolwentów Seminarium dla Inwestorów w Nieruchomości doliczyliśmy się 30-u milionerów, którzy osiągnęli swój sukces po kursie. W 2005 r. wraz ze wspólnikiem przygotował do pracy 56 trenerów finansowych. Udzielał wywiadów dla Radia Infor i Radia Londyn. Był zapraszany jako ekspert przez TVN CNBC Biznes oraz TVN24. Pomysłodawca Kuźni Milionerów i Wtorkowych Spotkań Biznesowych, Właściciel marki Akademia Doradcy. Autor i prowadzący seminarium Finansowy Ekspert. Twórca narzędzi do zarządzania finansami osobistymi pod nazwą Analizator Przepływów Finansowych, filmowych Pigułek inspiracji i dużej liczby szkoleń online. W przeszłości Prezes e-ProfitSystem Sp. z o.o., PremiumProfit Sp. z o.o., właściciel i Dyrektor londyńskiej spółki FST Consulting Ltd.

Aktualnie Franciszek Staniszewski koncentruje się
na rozwijaniu następujących projektów:

  • Kurs Trenerski Akademii Doradcy – 5-dniowy intensywny kurs trenerski prowadzony metodą warsztatową, w trakcie którego Franciszek Staniszewski dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem trenerskim. Kurs kończy się egzaminem oraz wręczeniem ozdobnych Dyplomów. Po kursie możliwe jest zdobycie specjalizacji Trenera Finansowego oraz Trenera Biznesu – potwierdzone prestiżowym Certyfikatem ze złotą tłoczoną pieczęcią.
  • 30-dniowy kurs online obsługi kalkulatora finansowego HP 10BII – przez cały miesiąc, codziennie otrzymujesz dostęp przez internet do lekcji w formie filmowych nagrań, aby krok po kroku – bez wychodzenia z domu zdobyć unikalne w skali naszego kraju umiejętności finansowe.
  • Analizator Przepływów Finansowych – pakiet narzędzi do zarządzania finansami osobistymi wraz z 2-godz. szkoleniem online, które krok po kroku pokazuje, jak osiągnąć sukces finansowy z użyciem Analizatora.
  • Seminarium Finansowy Ekspert – intensywne 2-dniowe seminarium finansowe. W trakcie warsztatu Uczestnicy uczą się podejmowania decyzji finansowych, korzystając w obliczeniach z kalkulatorów finansowych HP 10BII, pracują nad usuwaniem ograniczających przekonań w obszarze finansów, zgłębiają zagadnienia inżynierii finansowej, poznają metody inwestowania w nieruchomości z zerowym wkładem oraz uczą się sztuki efektywnej sprzedaży na bazie TurboGeneratora Prowizyjnego.
  • 7-dniowy kurs umawiania spotkań biznesowych przez telefon – kurs online składa się z 7-iu Lekcji w formie filmowych prezentacji o łącznym czasie trwania blisko 5 godzin oraz 21 załączników w formacie PDF a także XLS do pobrania, które zawierają pomocną wiedzę oraz ćwiczenia i narzędzia doskonalące opanowanie kluczowych w kursie umiejętności.
  • Siedem Metod Skutecznego Zapraszania do Biznesu – poradnik AUDIO – nagrany w formacie mp3 poradnik audio o wykorzystaniu telefonu w biznesie. 26-minutowy poradnik zawiera m.in. sprawdzone scenariusze zaproszeń oraz 20 Złotych Zasad, które pozwolą Ci zostać ekspertem od skutecznego zapraszania ludzi do biznesu.
  • Pięć skutecznych metod zdobywania wartościowych poleceń – Poradnik AUDIO – nagrany w formacie mp3 46-minutowy poradnik audio, z którego dowiesz się, jak dzięki poleceniom możesz w łatwy sposób zwiększyć swoje dochody ze sprzedaży nawet czterokrotnie!
  • Jak inwestować w nieruchomości z minimalnym lub zerowym wkładem – Poradnik AUDIO – 52-minutowy poradnik w formacie mp3 nagramy na podstawie doświadczeń z realizowanego przez 6 lat w Warszawie i w Londynie Seminarium dla Inwestorów w Nieruchomości e-ProfitSystem.
  • Dziesięć Najgroźniejszych Pułapek Inwestycyjnych – dowiedz się, jak je skutecznie zneutralizować? – Poradnik AUDIO – 40-minutowy poradnik w formacie mp3, z którego wynika że największym wrogiem naszych pieniędzy jesteśmy my sami. Dlatego zrozumienie czym są pułapki inwestycyjne, jak one działają oraz nauka sposobów unikania pułapek pozwoli poprawić bezpieczeństwo oraz efektywność działań inwestycyjnych.
  • Pakiet Kalkulatorów Strategii Inwestycyjnych – pakiet zawierający dwa kalkulatory ułatwiające poprawne zdefiniowanie bezpiecznych dla Inwestora Strategii Wejścia w inwestycję. Próba wynalezienia szklanej kuli jeszcze nikomu się nie powiodła. To co możesz zrobić, to ograniczyć swoje straty zanim zainwestujesz, korzystając z Kalkulatorów Strategii Inwestycyjnych!
  • Filmowe Pigułki inspiracji – kilkunastominutowe prezentacje Franciszka Staniszewskiego, zawierające esencję wiedzy na wybrany temat z obszaru biznesu i finansów. Pigułki inspiracji są elementem Wtorkowych Spotkań Biznesowych i można je zakupić albo jako samodzielny materiał, albo wraz z nagraniem Wtorkowych Spotkań Biznesowych.
  • 7 Prostych Kroków do Redukcji Wagi® – w 2018 roku w ciągu 6 mies. schudłem 19 kg, czyli tyle ile sobie zaplanowałem. W sumie ciągu 12 mies. zrzuciłem 22,5 kg, zaś obwód w pasie zmniejszył się aż o 19 cm! W tym czasie BMI z 30,4 spadł do poziomu 23,7! A ponieważ cały proces odbył się wg mojej autorskiej metody w bezpieczny i trwały sposób – bez efektu jojo, uznałem że dzieląc się moim doświadczeniem w formie szkolenia online mogę pomóc wielu moim Klientom zrobić to samo.
  • Darmowe webinary – warsztaty online są doskonałą okazją do zdobycia wartościowej i sprawdzonej wiedzy. Dają też szansę na lepszą ocenę kompetencji prowadzącego. Osobiste spotkanie przez internet z mówcą, trenerem czy też mentorem, ułatwia Uczestnikom oddzielenie wartościowej i sprawdzonej wiedzy od marketingowego szumu czy też reklamowych obietnic.
  • Blog – jeżeli poszukujesz darmowej edukacji, zapraszam do mojego bloga, na którym od czasu do czasu publikuję artykuły zawierające wartościową wiedzę oraz opisuję moje doświadczenia zawodowe.
  • Wtorkowe Spotkania Biznesowe – cotygodniowe 2-godzinne webinary edukacyjne adresowane do przedsiębiorców i sympatyków biznesu. W sklepie internetowym Wtorkowych Spotkań Biznesowych dostępne są nagrania zrealizowanych webinarów.
  • Sklep internetowy Finansowe-Marzenia.pl – miejsce, w którym znajdziesz wszystkie aktualnie dostępne w sprzedaży produkty edukacyjne mojego autorstwa oraz autorstwa współpracujących ze mną Ekspertów.

Wszystkim moim Klientom, Współpracownikom oraz Kontrahentom dziękuję za możliwość współpracy oraz wzajemne inspirowanie się,

Foto Franciszek Staniszewski

Franciszek
Staniszewski