Dziękuję za udział w I części webinaru na temat zdobycia dla siebie i swojej rodziny Certyfikatu Stałej Obsługi Prawnej na całe życie

Franciszek Staniszewski - Inwestuj w nieruchomości

Drogi inwestorze,

kiedy kilkanaście lat temu pod okiem ekspertów z Wielkiej Brytanii zdobywałem kompetencje z zakresu doradztwa finansowego i planowania finansowego, często słyszałem dobrą radę: Inwestuj przynajmniej na 12%!

I tę cenną radę od wielu lat przekazuję moim Klientom. W trakcie webinaru wyjaśnię nie tylko skąd bierze się ta graniczna wartość 12%, którą nazywam Graalem Inwestowania, powiem też, gdzie można znaleźć inwestycje, które dają dużo wyższe stopy zwrotu?

Tematem webinaru będzie odpowiedź na ważne dla inwestorów pytanie:

Magiczne stopy zwrotu w inwestycjach

Zanim spotkamy się 21 października na webinarze i porozmawiamy o magicznych stopach zwrotu w inwestycjach, możesz jeszcze zdobyć w Promocyjnej cenie nagranie poprzedniego webinaru, w którym zgłębialiśmy temat kredytów walutowych – w tym będących przyczyną wielu dramatów w naszym kraju kredytów we franku szwajcarskim (CHF):

Zgłoszenie do Certyfikatu:




Informacje dotyczące Opiekuna:






Informacje o Kliencie:







Akceptuję politykę prywatności

W 1,5 godzinnym nagraniu znajdziesz niezwykle użyteczne zasady bezpiecznego zadłużania się, reguły budowania poduszki bezpieczeństwa finansowego oraz metody zarabiania na kredytach. Aby poznać szczegółowy opis tego webinaru, KLIKNIJ przycisk:

Franciszek Staniszewski

Do zobaczenia już za chwilę
na II części webinaru,

Franciszek
Staniszewski