Dziękuję za udział w webinarze: Jak możesz w swoich inwestycjach z łatwością przekroczyć magiczną barierę 12% w skali roku?

Franciszek Staniszewski - Inwestuj w nieruchomości

Drogi inwestorze,

dziękuję za udział w webinarze, w trakcie którego zajmowaliśmy się poszukiwaniem sposobu na przekroczenie w Twoich inwestycjach magicznej granicy 12% zysku w skali roku.

Jestem przekonany, że spotkanie webinarowe było dla Ciebie doskonałą okazją do zdobycia wielu cennych inspiracji związanych z budowaniem osobistej zamożności. Zachęcam do jak najszybszego wdrożenia nowej wiedzy – bo tylko w formie realnych zysków ma ona swoją prawdziwą wartość.

P R O P O Z Y C J A

W trakcie webinaru obiecałem, że kilku osobom pomogę w realizacji inwestycji z ponadstandardową stopą zwrotu. Jeżeli po wstępnej weryfikacji otrzymasz ode mnie możliwość skorzystania z moich doświadczeń oraz mojej pomocy, będzie to dla Ciebie czas intensywnej nauki – na której możesz jeszcze zarobić. Nasze relacje będą ujęte w formułę coachingu finansowego i biznesowego, który poprowadzę dla Ciebie zupełnie za darmo. Szczegóły tej unikalnej propozycji zaprezentuję w osobistej rozmowie na skypie.

Magiczne stopy zwrotu w inwestycjach

A teraz czas na samoweryfikację..

Zależy mi na autentycznej pomocy Tobie. Jeżeli mamy uzyskać wynik z inwestycji na ponadstandardowym poziomie, niezbędna jest dyscyplina, realizacja zaplanowanych zadań i oczywiście Twoje zaangażowanie. Szanuję swój czas i nie zamierzam marnować Twojego czasu, dlatego proszę przeczytaj uważnie pięć pytań, które zamieszczam niżej. Bądź uczciwy – przede wszystkim wobec siebie. Jeżeli na wszystkie pytania z całym przekonaniem udzielisz odpowiedzi TAK, prześlij do mnie swoje zgłoszenie korzystając z formularza.

  1. Czy posiadasz już osłonę / rezerwę finansową – w takim rozumieniu, które prezentowałem na webinarze? Jeżeli tak, to przez ile miesięcy możesz finansować swoje bieżące wydatki z tej grupy aktywów?
  2. Określ w skali 1-10, jak bardzo jesteś zdeterminowany, aby w ciągu najbliższego roku zbudować osłonę finansową w formie sztabek złota inwestycyjnego?
  3. Czy jesteś zainteresowany/a możliwością zbudowania źródła generującego stabilne dochody wypłacane w sztabkach najczystszego złota z certyfikatem pochodzenia oraz fakturą?
  4. Czy jesteś gotów zainwestować niewielką kwotę w zakup złota inwestycyjnego najwyższej próby 999,9 z certyfikatem LBMA i DMCC – na fakturę, aby rozpocząć dynamiczne budowanie osłony finansowej?
  5. Czy gdybym pokazał Ci, w jaki sposób możesz kupować złoto inwestycyjne za 15% wartości oraz jak otrzymywać zwrot ze swojej inwestycji w realnym fizycznym złocie na poziomie kilkuset procent – nawet kilka razy w roku, to czy przeznaczyłbyś na budowanie swojej rezerwy złota we współpracy ze mną minimum 7-10 godz. tygodniowo?

Jeżeli na większość pytań odpowiedziałeś TAK, uważasz że to jest projekt dla Ciebie i chciałbyś skorzystać z mojej nieodpłatnej pomocy do budowy osobistej rezerwy złota inwestycyjnego z ponadstandardową stopą zwrotu, prześlij swoje zgłoszenie. Formularz zgłoszeniowy znajdziesz u dołu tej strony – pod informacją o BONUSACH.

3 WARTOŚCIOWE BONUSY

W trakcie webinaru rozmawialiśmy o inwestowaniu w nieruchomości. Dzieliłem się również moim doświadczeniem przygotowania ponad 1700 osób do inwestowania poprzez prowadzenie w Warszawie i w Londynie legendarnego już Seminarium dla Inwestorów w Nieruchomości e-ProfitSystem. Tylko w trakcie III Zjazdu Absolwentów doliczyliśmy się 30 osób, które wdrażając wiedzę z kursu zostali milionerami!

Dla Uczestników webinaru przygotowałem możliwość zdobycia cennej wiedzy z tego historycznego już kursu o inwestowaniu w nieruchomości z minimalnym i zerowym wkładem – w formie 52 min. Poradnika AUDIO w Promocyjnej cenie – z 56% Rabatem. Tytuł Poradnika, to: Jak inwestować w nieruchomości z minimalnym lub zerowym wkładem? Sześć sprawdzonych metod, które działają zawsze. W pakiecie wraz z Poradnikiem otrzymasz jeszcze 2 wartościowe Pigułki insiracji:

  • Pigułka inspiracji Nr 19Jak bez wysiłku wyszukiwać dobre okazje inwestycyjne na rynku nieruchomości? WARTOŚĆ Bonusu 25,00 PLN
  • Pigułka inspiracji Nr 21Jak legalnie kupować wszelkie dobra nie wydając na ich zakup nawet grosza? WARTOŚĆ Bonusu 25,00 PLN

Łączna wartość samych PIGUŁEK INSPIRACJI wynosi 50 PLN!

Aby skorzystać z tej jednorazowej oferty, KLIKNIJ przycisk:

A teraz wracając do naszego głównego wątku, możesz przesłać swoje zgłoszenie do projektu budowy osobistej rezerwy złota inwestycyjnego z moją pomocą pod adres fs@akademia-doradcy.pl lub za pomocą formularza:

Formularz Zgłoszenia do Projektu InwestycyjnegoPamiętaj, że zgłoszenia przyjmuję jeszcze przez:

Zapewniam, że skontaktuję się z każdą osobą, która prześle swoje zgłoszenie, aby poinformować o mojej decyzji. W trakcie rozmowy z osobami, które zostaną przyjęte do projektu uzgodnimy termin pierwszej sesji coachingowej na skypie.

Franciszek Staniszewski

Zapraszam do przesyłania
swoich zgłoszeń,

Franciszek
Staniszewski