Formularz x 5

Franciszek Staniszewski - Inwestuj w nieruchomości

Drogi Kliencie,

Cieszę się, że już niedługo będziesz gościem darmowego webinaru. Twoje zgłoszenie oznacza, że spodziewasz się otrzymać ode mnie cenne informacje. To dla mnie ważne zobowiązanie, dlatego też zrobię wszystko, aby to internetowe spotkanie było dla Ciebie jak najbardziej korzystne.

Ponieważ udział w webinarze jest bezpłatny, być możesz zechcesz zaprosić swoich Znajomych, Przyjaciół lub osoby z Rodziny – aby tak jak i Ty, mogli skorzystać z mojego wieloletniego doświadczenia w obszarze finansów, biznesu oraz inwestycji?

Aby ułatwić wysłanie zaproszeń, przygotowałem specjalny Formularz. Jeżeli wyślesz zaproszenia do pięciu osób, już za chwilę otrzymasz ode mnie link i hasło dostępu do filmowej Pigułki inspiracji o wartości 25,00 PLN – za DARMO. Tytuł filmowej Pigułki, to:

Pigułka inspiracji

Aby uzyskać dostęp do Pigułki inspiracji Nr 26, WYPEŁNIJ formularz:

Formularz Zaproszeń
do udziału w DARMOWYM webinarze

Dane Zapraszającego:


Treść listu do Twoich znajomych:

Witaj,

Zapraszam Ciebie do udziału w DARMOWYM webinarze, który poprowadzi Franciszek Staniszewski – trener z ponad 20-letnim doświadczeniem w finansach i biznesie.

Ja już zgłosiłem swój udział – tym bardziej, że nie muszę płacić. Jeżeli chcesz poznać aktualny temat spotkania i ewentualnie do nas dołączyć, KLIKNIJ w link:
<<- Chcę dowiedzieć się więcej o darmowym webinarze ->>

Zapraszam,

Twoje Imię i Nazwisko

Dane osób zaproszonych:

Akceptuję politykę prywatności

Franciszek Staniszewski

Dziękuję za przesłanie zaproszeń,
życzę sukcesów i do zobaczenia
w trakcie webinaru,

Franciszek Staniszewski

P.S.

W filmowej Pigułce inspiracji Nr 32 znajdziesz jeden z najbardziej skutecznych i oryginalnych Patentów pozwalających na zbudowanie wielomilionowego kapitału – nawet mało doświadczonym osobom.

Tak, Biorę ten Patent za Jedyne 5 złotych! ->>