LEKCJA Nr PP – po seminarium Finansowy Ekspert

fsWITAJ,

dzisiaj przygotowałem dla Ciebie i Twoich Bliskich cenny Prezent. Zanim jednak po ten Prezent sięgniesz, zachęcam abyś przygotował się do jego wykorzystania poprzez lekturę tej Lekcji.

Czy zauważyłeś, że to co jest największą barierą w naszym życiu jest jednocześnie naszą największą szansą na osiągnięcie sukcesu? Jeżeli zgodzisz się z tym twierdzeniem, to już wiesz, że w sposób szczególny powinieneś rozwijać te obszary, które sprawiają duże trudności. Stara maksyma mówi, że lekcje nieprzerobione wracają, a więc warto już dzisiaj zabrać się do pracy, zanim życie nas do tego zmusi.

W tej lekcji pragnę zwrócić Twoją uwagę na związki, które budujemy z najbliższymi nam osobami. Dlaczego? Ponieważ nikt tak bardzo jak nasz Partner życiowy nie potrafi boleśnie naciskać nasze czułe punkty i nikt tak, jak nasz Partner – jeżeli zechce, nie potrafi nas zmotywować, dodać nam energii do działania, sprawić że znów uwierzymy w siebie i potrafimy zdobywać nawet najwyższe szczyty.

A jak jest z Twoim związkiem?

Nie pytam Ciebie, abyś mi o tym opowiedział. To pytanie zadaj sam sobie i zastanów się, czy w pełni wykorzystujesz potencjał, jaki może dać satysfakcjonujący związek w obszarze finansów?

Wielokrotnie byłem świadkiem, jak zmieniało się życie rodzin, z których On i Ona brali udział w seminarium prowadzonym przeze mnie. Pojawiło się więcej zrozumienia, mniej obaw, więcej wspólnych celów i dążeń, mniej rzucania sobie kłód pod nogi, więcej bezcennego wsparcia. Ale miałem też dużo telefonów i maili od osób, których Partnerzy boją się i dlatego przeszkadzają we wprowadzeniu dobrych zmian we wspólnych finansach?

Jaka jest moja rada?

  1. Nie porzucaj i nie zmieniaj Partnera – nikogo nie obwiniaj, tylko weź pełną odpowiedzialność za obecny stan. To Ty jesteś w 100% autorem swojego życia. Już wiesz, że lekcje nieprzerobione wracają i właśnie dlatego kolejne związki często mają te same problemy, co związki poprzednie. Do nowego związku zabierasz swój umysł, od którego nie uciekniesz. A więc to Twój umysł musi się zmienić a nie Partner!
  2. Nie walcz i nie przekonuj Partnera – jeżeli to się dotychczas nie udało, to oznacza, że potrzebujesz zewnętrznego autorytetu.
  3. Wyślij Partnera na seminarium Finansowy Ekspert – daj szansę, aby Twoja druga połowa mogła zdobyć tę wiedzę i te umiejętności, które Ty już posiadasz. W ten sposób w Waszym związku pojawi się zrozumienie, harmonia, wspólne dążenia i mądra współpraca.

A teraz trzy proste pytania testowe..

  • Czy potrafisz sobie wyobrazić, że razem z członkami swojej Rodziny regularnie pracujecie nad wspólnym ustalaniem celów finansowych np. na kolejny rok?
  • Czy potrafisz sobie wyobrazić, że wszyscy przy jednym stole analizujecie Wasz budżet domowy?
  • Czy potrafisz sobie wyobrazić, że każdy z członków Twojej Rodziny świadomie bierze aktywny udział w budowaniu wspólnej rodzinnej zamożności?

Jeżeli chociaż na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś NIE, to już wiesz co zrobić. Wyślij swojego Partnera na najbliższe seminarium Finansowy Ekspert, aby tak jak i Ty mógł / mogła świadomie razem z Tobą budować Waszą rodzinną zamożność. A ja Wam w tym pomogę.. poprzez dobrze poprowadzone zajęcia, inspirujące Bonusy oraz indywidualny / rodzinny coaching.

SPECJALNA OFERTA

Jeżeli domyślasz się, jaki potencjał tkwi w mojej propozycji, jeżeli chcesz wdrożyć w życie ten unikalny plan pracy nad swoimi finansami wspólnie ze swoim życiowym Partnerem, wyślij swojego Partnera do udziału w seminarium Finansowy Ekspert 3.0 na PROMOCYJNYCH warunkach:

Termin Seminarium Finansowy Ekspert

Aby skorzystać z tej specjalnej oferty, przestudiuj proszę tabelę cen dla Rodzin Absolwentów seminarium Finansowy Ekspert i wyślij zgłoszenie:

Przedmiot Promocji
Rabat
Cena kursu
Link do zakupu
Seminarium Finansowy Ekspert
Oferta standardowa
-
1.497 PLN
Dla Rodzin Absolwentów FinEXP
20%
1.197 PLN
Dla Rodzin Absolwentów FinEXP PROMOCJA tylko
przez 48 godz.
40%
897
PLN

WAŻNE!
1) Ponieważ 40% rabat dostępny jest tylko przez 48 godzin, możesz już dzisiaj dokonać zakupu, zaś o terminie odbycia seminarium przez osobę z Twojej Rodziny, powiadomisz mnie mailem!
2) Jeżeli jesteś Partnerem Programu Partnerskiego sklepu internetowego Finansowe-Marzenia.pl, pamiętaj proszę, że w przypadku skorzystania z wyżej opisanej Rodzinnej Promocji, nie wypłacamy wynagrodzenia prowizyjnego.

Ofertę standardową seminarium znajdziesz pod adresem:
Dwudniowe Seminarium Finansowy Ekspert 3.0 ->>

Zwróć uwagę, że w 48-godz. Promocji zyskujesz prawie
750,00 PLN oraz cenne wsparcie swojego Partnera!

fsDo zobaczenia w lekcji Nr 5,

Franciszek
Staniszewski