Pigułka Nr 32

Franciszek Staniszewski - Inwestuj w nieruchomości

Drogi Kliencie,

dzisiaj zwracam się do tych osób, które mnie znają i wiedzą, że w ciągu 23-tu lat mojej aktywności na rynku finansowym i w biznesie pomogłem tysiącom osób poprawić swoją sytuację finansową, wielu zaś z nich zbudować wielomilionowe kapitały i pokazać jak zostać rentierem.

Czytaj uważnie, ponieważ Tobie również chcę pokazać, jak możesz zostać rentierem? Marzenie, aby móc finansować swoje wydatki z odsetek od zgromadzonego kapitału jest coraz bardziej powszechne. Wiemy, jak dramatyczna jest sytuacja ZUS-u. Dla osób, które są świadome jak bardzo system emerytalny uzależniony jest od niekorzystnych procesów demograficznych jasne jest, że na godziwe emerytury nie możemy liczyć.

Dowiedz się, jak zostać rentierem?Jakie więc jest rozwiązanie? Oczywiście samodzielne budowanie kapitału z przeznaczeniem na rentę kapitałową. O tym, jak wykorzystać pewien bardzo skuteczny Patent, aby zostać rentierem, nagrałem filmową Pigułkę inspiracji – o czym niżej..

Mam nadzieję, że w odpowiedzialności za przyszłość swoją i swojej rodziny rozumiesz, że praca nad rentą kapitałową jest zadaniem absolutnie koniecznym?

Załóżmy, że co miesiąc otrzymujesz średnią krajową pensję. Statystycy obliczyli, że mediana dochodów w Polsce wynosi 3.292 zł / mies. Oceń, jak bardzo komfortowo czuje się statystyczny Kowalski z taką pensją? Pomyśl, jak będzie czuł się Kowalski, jeżeli w okresie emerytalnym jego dochody spadną do 2/3 wysokości a może nawet do połowy obecnej pensji?

A teraz puśćmy wodze wyobraźni.. Jak będzie wyglądała Twoja przyszłość, jeżeli zastosujesz przygotowany w filmowym nagraniu Patent? Co byś powiedział, gdyby w jesieni życia Twoje miesięczne dochody w formie renty kapitałowej były na poziomie kilkudziesięciu tysięcy złotych? I jeszcze wisienka na torcie.. ponieważ przekażesz swoim spadkobiercom: dzieciom / wnukom kilka milionów złotych!

Ten unikalny Patent pokazujący oryginalną i pewną drogę do rentierstwa, zaprezentowałem w filmowej Pigułce inspiracji Nr 32. Tytuł tej niezwykle cennej filmowej Pigułki, zawierającej wiedzę wartą miliony – oczywiście po jej wdrożeniu, to:

Tytuł oferty, jak zostać rentierem?

Nagranie zostało zrealizowane w formie case study – z dokładnym omówieniem Patentu oraz szczegółowymi obliczeniami. Żadnego lania wody – same konkrety. Nagranie w każdej chwili możesz zatrzymać oraz odtworzyć dowolną liczbę razy, aby dobrze zrozumieć i zrobić notatki. Potwierdzeniem wartości zaprezentowanej metody są obliczenia, które wykonuję posługując się kalkulatorem finansowym HP 10BII. Cóż, liczby mówią same za siebie i nie pozostawiają pola do dyskusji.

Warto dowiedzieć się, jak zostać rentierem?

Pewnie zastanawiasz się, jaką kwotę powinieneś zainwestować w zdobycie tak cennego Patentu? Wiesz przecież, że Uczestnicy jednego z moich legendarnych już Seminariów za dwa dni zajęć płacili nawet 4.620 zł! Teraz Ty możesz skorzystać z części tych bezcennych doświadczeń, zdobywając wiedzę o tym, Jak wykorzystać zmianę miejsca w kwadrancie przepływu pieniądza, aby zostać rentierem? – za jedyne:

5 zł

Tylko 5 złotych?! Dlaczego taka cena?

To inwestycja w moje relacje z Klientami. Zakładam, że jeżeli będziesz zadowolony ze zdobytego Patentu i dowiesz się, jak zostać rentierem, w przyszłości jeszcze nie raz zechcesz skorzystać z moich szkoleń, kursów i poradników. Ja zaś zarobię na kolejnych sprzedażach.

W filmowej Pigułce inspiracji Nr 32 znajdziesz jeden z najbardziej skutecznych i oryginalnych Patentów pozwalających na zbudowanie wielomilionowego kapitału – nawet mało doświadczonym osobom. Przekonasz się też, że nawet Ci, którzy pracują dzisiaj na etacie i nie mają żadnych oszczędności, mogą rozpocząć z sukcesem swoją drogę do rentierstwa dającego finansową niezależność.

Franciszek Staniszewski

Życzę wielu sukcesów finansowych,

Franciszek Staniszewski